SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie o dietę

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3430

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1187 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21154
Cheesburger z McDonald'sa i snickers to tez zawsze cos...

Mam nadzieje ze zrozumiales aluzje

Zmieniony przez - xeran w dniu 2007-12-03 23:38:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1068 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3231
no tak to co sugerujesz że serwatka jest niezdrowa?

The Great Seal Of State Of CALIFORNIA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3735 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32196
Jeśli chcesz obrosnąć w tłuszczyk tu i ówdzie to jedz serwatkę ale jeśli chcesz mieć jakieś dobre jak nie b.dobre wyniki to wywal to i tak j/w pisali kup białko serwatkowe jest o wiele lepsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 607
ewentualnie mleko odtluszczone ma 35% bialka i nie jest drogie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Mleka imo nie powinno się traktować jako jedno z głównych jego źródeł. Chcesz więcej białka w dicie? Masz tuńczyka, pierś, białka jaj, wołowinę i inne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1068 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3231
No ale o to chodzi że jestem b chudy za bardzo jak na 16 lat!! Troche masy przyda mi sie waże 51kg na 16lat to chyba troche za mało;/

The Great Seal Of State Of CALIFORNIA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3735 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32196
dobra masy ale nie tłuszczu jaa ile można wałkować. Jeśli chcesz przybrać na wadzę proszę, kup sobie Pepsi dużą paczkę czipsów i tak codziennie przed telewizorem po 3h i przybierzesz na wadzę masz to gwarantowane.

A jeśli chcesz przybrać na masie ale zdrowo. to wywal tą serwatkę i pójdź do jakiegoś dobrego sklepu z suplami. Tam na pewno ktoś ci doradzi z doborem odpowiedniego białeczka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1068 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3231
Tu znalazłem jakies białko serwatkowe
http://www.kulturystyka.sklep.pl/product_info.php/products_id/2171

Czy to sie nadaje do spożycia?

The Great Seal Of State Of CALIFORNIA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1187 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21154
Tego bym nie polecal

Wejdz sobie do sklepu SFD, wybierz odzywki bialkowe i zobacz co sklep oferuje i w jakich cenach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3735 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32196
Hahahah OXYGEN pamiętam jak jakiś gościu chciał na tym cykl robić tutaj na sfd ale mu temat poleciał.

A ja widzę że jednak patrzysz na opakowanie a nie na wnętrze.
Kup na sklepie sfd i tam będziesz miał o tysiąc razy lepszy wybór. uparłeś się jakoś tej serwatki =/ powiem mi czemu ?? to jest największy shit jaki może być.

Zresztą rób jak uważasz jeśli chcesz wywalić kasę w błoto kup sobie OXYGEN`a i rośni w tłuszczyk :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny 15 lat

Następny temat

owsianka

WHEY premium