SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Pytanie o ZMA

Wysłana -
SCITEC ma z reguły bardzo tanie suplementy a jak tanie to nie mogą być zaj**iste. Co nie zmienia fakty że jak coś to bierz podwójną dawkę albo i potrójną. Tak na prawdę realne efekty ZMA zależą od żołądka bo to od niego zależy ile się wchłonie. Jednemu stykną tlenki i wchłonie mu się 90% a inny musi lecieć na cytrynianach. Kupisz to się dowiesz. O cholesterolach raczej się nie przejmuj w twoim wieku musisz mieć wysoki poziom bo się rozwijasz i jeszcze jak ćwiczysz to tym bardziej. Puki nie skoczy ci poziom powyżej 300 to nie ma strachu, zacznij panikować powyżej 500.
Wysłana -
Nie zauważyłem żeby Scitec był szczególnie tani. Poza tym nie cena decyduje o jakości a skład. Każda firma raczej ma w swoim asortymencie coś słabszego.
Wysłana -
Bo mają duże paczki, po za tym napisałem z reguły mają a nie zawsze :), ale jak sobie przeliczysz cenę do ilości supli to mają tanio, wiadomo są tańsze firmy ale sciteca polecam, brałem kupowałem są ok.
Wysłana -
Co do ZMA scitec kiedyś miał fajne, po zmianie składu już nie, białka smaczne, stacki ok.
Strona 2 z 2
Dodaj odpowiedź