SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie o HCG

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2307

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 621 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29198
Mam dość proste ,ale i bardzo mnie nurtujące pytanie...otóż bedę na odblok dawalkowal hcg 1500j e3d. W apułkach jest 5000 a w ulotce piszę natomiast, ze po rozpuszczeniu musi być to natychmiast zurzyte.Czytalem też gdzieś wypowiedz Marka C, ze hcg jest później nic nie warte, wiec pytanie jak zrobić by nie zmarnować hcg??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94315 Napisanych postów 364245 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668527
przerabiałem bicie domięśniowe 5000 j.m jednorazowo,teraz od jakiegoś czasu bije podskórnie 1500 j.m.(ok) co 2 dni ampe dziele na 3 części,takie branie bardziej mi pasuje do odbloku.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152
TROCHE DZIWNE TE PYTANIE BRALEM HCG PREGNYL TY PEWNIE MASZ TO SAMO HMM TEN PROSZEK ROZPUSZCZASZ Z TA WODA W SRODKU DOPIERO WTEDY JAK MASZ GO BRAC A NIE ZE ROZPUSCIZ I ZOSTAWISZ NA DZIEN LUB DWA BEZPOSREDNIE ROZPUSZCZASZ I BEZPOSREDNIO WSTRZYKUJESZ NIE WIEM CZY DOBRZE ZROZUMIALEM TWOJE PYTANIE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 621 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29198
źle zrozumiałeś...chodzi mi o to że muszę brac 1500.W ampie jest 5000.jezeli nie wezmę wszystkiego tylko wstrzykne 1500 to reszta nadaje sie do wy***ania.Pytanie jest takie jak zrobić zeby sie towar nie zmarnował.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152
AHAAA SORKI MOJ BLAD JA MIALEM W 6AMP TO I SE WSTRZYKIWALEM JEDNA CALA AMPOLKE NA TYDZIEN 3AMP PROSZKU 3AMP PLYNU DO TEGO PROVIRON
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 320 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25609
na ulotce jest napisane , ze ulega rozpadowi w szybkim czasie , natomiast kazdy trzyma to czego nie zużył w lodówce w nadziei , ze jeszcze co tam klepnie, chyba innego sposobu nie ma, ew. jak koksujesz z kumplem to ampe na pół
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 599 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3222
a ja kminie tak jakby tak full sterylnie oczywiście podzielić to igłą w ampie na okruchy ubrać tak ( no super dokładana dawka to niebędzie ale ..) tak na oko 1/3 to przywalić a resze wsypać do nowej strzykawki przygotować sobie igiełke(40mm)trzeba bedzie zatkać np saciągająć ja roztopionym woskiem ( tak by pół igły było zatkane ) i teraz masz w strzykawce suche hcg zatykasz taka igłą ( musisz ja wcisnąć na maxa bo ..) potem odciagasz tłoczek tworząc podcisnienie ..próżnie a tłoczek blokujesz owijająć wokuł niego wczesniej przygotowanym paskiem kartonu o długosci około 3,5 4 cmm a długim na 15 cm no odpowiednio sztywnym ( zroluj go wczesniej zęby łątwo sie rolował wouł tłoczka i zabezp w koło taśmą ..i teaa pytanie jak mysłicie czy próżńia zabezpieczy hcg?

bo odp dla tych wszystkich co rozpuszczaja ..a hydroliza? zjawisko to rozkłąda wiekszosc zw rozp w wodzie niewiem jak z peptydami ale np kwas itp w wodzie sie rozkladaja do bezużytecznych prod.. pozdrwaiam niech ktoś rozkmini mój patent bo tak będe robił ale puki co niemam z kąd hcg wytzasnąć

pump it

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94315 Napisanych postów 364245 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668527
rozrób całość pozostałą część rozrobionego,zostaw w lodówce kilka dni można przechowywać rozrobione.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1340 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14898
j/w teraz wlasnie wszedlem na hcg i trzymam w lodowce zreszta zawsse tak robilem

- Litość to ZbrodniA -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
soryy za off top. Łodzianin, Klatwa co myslicie o bicu HCG 5000j_e5d lub e7d ???pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z pedzla dobrze chyba skapnie po takiej jednostce heh

sam jestem ciekaw tym bardziej ze okrest poltrwania to chyba jakies 4 dni jak dobrze pamietam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1021 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28277
to jest okres poltrwania w organizmie

dieta tez trening - musi bolec.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cidoteston+Deca

Następny temat

PROL (Jelfa) , PROP (Testolic) , STANOZOLOL (EC) , STANOZLOLOL (Razak) jaki Odblok ?

WHEY premium