SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie natury dopingowej :)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1921

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 522
Witam wszystkich!
Nie bedzie to temat ktory moze zaciekawic wielu z Was. Bedzie on bowiem sprowadzal sie do zapytania osoby doskonale znajace sie na tematyce dopingu w pewnej sprawie. Kazdy nieczujacy sie na silach pomoc mi proszony jest o opuszczenie lokalu :D. Chodzi mi mianowicie o...
Na poczatku stycznia wzialem 100 tabletek metanabolu. Rozlozylem je sobie na jeden miesiac. Nastepnie po uplywie 5 miesiecy wzialem nastepna setke (dokladniej w okolicach czerwca - lipca). Odczekalem nastepny miesiac i wzialem kolejna 100-wke. Ogolnie wzialem wszystkiego 300 tabletek (tak jakby ktos niezauwazyl:D) w takich, a nie innych odtspeach czasowych. Teraz jednak mam pewne obawy. Zastanawiam sie co mam wziasc na odblokowanie (wiem ze po takiej ilosci bedzie to konieczne) i sprawa najwazniejsza - czy po takiej ilosci bede zdlony zrobic sobie dziecko. Jest to dla mnie na prawde bardzo wazne i wiem, ze na tym forum znajde osoby ktore beda w stanie odpowiedziec mi i pomoc w dreczac mnie nieustannie pytaniem. Czekam na Wasze szybkie odpowiedzi. Z gory bardzo dziekuje!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ej gdzie sie zglosic zeby zrobic badania czy sie jest uczulonym na b12 i czy ktos robil juz takie badania???

JESTEM BOGIEM ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
Standardowo clomid na odblokowanie,
jesli miałes wszystko ok wczesniej,to wątpie aby 300 tabletek miało wpływ na mozliwość posiadania potomstwa,nie są to wcale duze ilości wbrew opioniom krązącym na forum..



***********************
Doradca w dziale doping
***********************
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 522
"Wczesniej wszystko OK" czyli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 501 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11881
czyli jesli wczesniej nie byles bezplodny (przed koksowaniem)

"He who makes a beast of himself
gets rid of the pain of being a man"

ignorance is bliss

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2038 Wiek 107 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41638
zastanawia mnie tylko czy nie zadawales sobie tego samego pytania ale przed zrobieniem cyklu?
mAdry polak po szkodzie? heh

Cytaty miesiąca:
1."A co do spermy.. jakby się spuszczać raz na tydzień i pić własną spyre to szłaby po tym masa? -czy ktoś próbował?"

2."Mysle,ze tak! Sperma to bialko,a bialka nigdy za wiele.Znam jedna babe co robi laske z polykiem-jest duza i silna-moze to jest prawdziwa alternatywa dla koksow? "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1631 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24672
Napisz ile czasu minęło od ostatniej setki mety.Być może clomid nie będzie tu potrzebny bo organizm mógł już wrócić do stanu sprzed koxowania.
Wydaje mi się ze powinieneś się udać na badanie testosteronu we krwi:)

Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe Rzeszów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ejj zobacz co napisales jak mozna "sobie" zrobic dziecko.mozesz zrobic dziecko dziewwczynioe a nie sobie
ale to tylko male spostrzezenie beahhahaha

JESTEM BOGIEM ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 522
Coz, nie oszukujac sie jestem jeszcze w trakcie brania, pytanie zadalem tak na przyszlosc :D . Pytania zadawalem sobie wczesniej, ale obawy przyszly dopiero teraz. Co do zrobienia "sobie" dziecka. Mozna zrobic sobie dziecko, dziewczyna je moze splodzic :P .
P.S. Aha, bylem plodny prze braniem :D (i z Waszych wypowiedzi wynika, ze dalej jestem...yeehaw, ide se bzyknac dzieciaka:D) Dzieki chlopaki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2038 Wiek 107 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41638
wlasnie widze jakie masz pojecie o plodnosci....
robiles sobie badania by to stwierdzic?
Drobna podpowiedz,to ze ci pyta staje nie znaczy jeszcze ze jestes plodny,chodzi o ilosc wytwarzanych plemnikow...

Cytaty miesiąca:
1."A co do spermy.. jakby się spuszczać raz na tydzień i pić własną spyre to szłaby po tym masa? -czy ktoś próbował?"

2."Mysle,ze tak! Sperma to bialko,a bialka nigdy za wiele.Znam jedna babe co robi laske z polykiem-jest duza i silna-moze to jest prawdziwa alternatywa dla koksow? "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1409 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5907
Zrób sobie chłopie badanie nasienia to sie wszystkiego dowiesz . Powątpiewam czy po takiej ilości metanu twoje wyniki będą w normie . I jeszcze cos na koniec :Sądząc po poziomie twoich wypowiedzi to raczej narazie podaruj sobie prokreację .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 522
Zbedna agresja, panowie. Prowokacje odlozcie sobie na bok bo nie ruszaja mnie zaczepki byle kogo. Poziom moich wypowiedzi .. coz, bawia mnie tego typu teksty. Nie przychodze sie tu z nikim klocic. Popatrz sobie drugi post: "..wbrew krazacej na forum opinii..." - czyzby powyzszy post byl tego przykladem?
Ja sam jestem pewien, ze nie bylo poprzednio zadnych problemow z moja plodnoscia (a uwagi typu "To ze Ci staje nie znaczy, ze mozesz sobie zrobic dzieciaka" darujcie sobie. Ojca nie ucz dzieci robic...). Jesli uwazacie, ze najleoiej zrobic sobie badania, to zrobie to - nie na darmo macie plakietke "Znawca" czy "Ekspert". Aha senior, miej na uwadze fakt odleglosci czasowej brania metanabolu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

metka

Następny temat

Małe, żółte tabletki (15mg). Co to jest ?

WHEY premium