SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie laika

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1189

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

M

Wiek

19

Masa ciała

70

Wzrost

167

Aktywność niezwiązana z treningami

brak

Cel

schudnąć

Ograniczenia żywieniowe

brak

Stan zdrowia

ok

Zażywane leki

brak

Ograniczenia treningowe

domowa siłownia+rower

Przebyte urazy

brak

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty

brak

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów

tak

Stosowane dotychczas diety

brak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 263
Witam, chce zacząć przygodę z IF-em. Wyliczyłem sobie, że powinienem zjeść dziennie żeby schudnąć:
weglowodany 255g
białko 153g
tłuszcze 45g
2044kcal

I tu moje pytania:
1.Co jeżeli zjem mniej węgli, białka czy tłuszczy, bo często poprostu nie chce mi się jeść np w takie upalne dni jak są teraz?
2.Kiedy powinienem mieć okno żywieniowe jeżeli od 7:00 do 15:00 jestem w pracy, a o 17:00 mam trening. Nie potrafię wytrzymać bez śniadania, jak i zjedzenia czegoś po pracy.
Z góry dziękuję za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Daro32
Witam, chce zacząć przygodę z IF-em. Wyliczyłem sobie, że powinienem zjeść dziennie żeby schudnąć:
weglowodany 255g
białko 153g
tłuszcze 45g
2044kcal

I tu moje pytania:
1.Co jeżeli zjem mniej węgli, białka czy tłuszczy, bo często poprostu nie chce mi się jeść np w takie upalne dni jak są teraz?
2.Kiedy powinienem mieć okno żywieniowe jeżeli od 7:00 do 15:00 jestem w pracy, a o 17:00 mam trening. Nie potrafię wytrzymać bez śniadania, jak i zjedzenia czegoś po pracy.
Z góry dziękuję za pomoc

Cos malo tych kalorii, nie zostawiasz sobie mozliwosci obcinania pozniej.
ad 1 - jak chcesz miec wyniki w redukcji to musisz zjadac tyle ile trzeba i nie ma wymowek ze "goraco".
ad 2 - IMO najlepiej wychodzi jedzenie po treningu ale skoro Ty nie potrafisz wytrzymac to IF nie dla Ciebie bo na poczatku jest ciezko ale trzeba to przetrzymac.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 263
A potrafisz mi wytłumaczyć dlaczego nie mogę jeść mniej tylko akurat tyle?

Zmieniony przez - Daro32 w dniu 2013-08-09 17:37:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
1. Ilość kcal w diecie i tak jest już bardzo mała. Jeżeli nie jesteś w stanie wcisnąć w siebie obfitych źródeł węglowodanów to ustal tak bilans kcal żeby była większa ilość tłuszczów. Wtedy powinno być łatwiej.
2. Dopasuj sobie tak żeby Ci odpowiadało. Jeżeli żaden wariant Ci nie pasuje to może IF nie jest dla Ciebie.

Zmieniony przez - domer w dniu 2013-08-10 12:03:51

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 263
Ok już wiem że mam się trzymać tych ilości, ale dlaczego nie mogę zjeść mniej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1017 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41556
Jedząc "mniej" ograniczysz sobie możliwość dostarczania ważnych składników odżywczych. Poza tym przy dużym deficycie energetycznym możesz spodziewać się większego obniżenia tempa przemiany materii i większej utraty masy mięśniowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 263
Dzięki o to mi chodziło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
IMO, jeśli nie jesteś w stanie wytrzymać bez śniadania i zjedzenia czegoś w pracy, to IF raczej nie jest dla Ciebie. W niektórych przypadkach nie ma sensu podążąć za "modą", szczególnie jeśli coś nam ewidentnie nie pasuje.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IF

Następny temat

Ciśnienie 13/84 Puls 39:/ Niski puls? a If? i klika Pytań

Wiecej