SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie jak podzielić cykl.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1285

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2519 Napisanych postów 5069 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77909
Cześć Panowie!
Mam pytanie. Planuje sobie zrobić "większy" cykl.
Planuje zakup:
- przedtreningówka SFD
- kreatyna Universal Creatine
- kofeina (dawkowanie według kopa)
- BCAA SFD
- DAA Megabola + wit. B6 150mg (wg zaleceń TomQ-MAG)
- MZB
- witaminy
- omega3

W planach mam 3 tygodnie treningu FBW, następnie tygodniowa regeneracja nad morzem (tak tylko aeroby, ewentualnie jakiś trening leciutki z wykorzystaniem swojego ciała) a potem "OGIEŃ" i SPLIT 4-ro dniowy - cykl 6-cio tygodniowy.

Teraz tak. Czy cykl zrobić całościowo - tz. cykl kreatynowy + DAA (podniesienie testosteronu), czy rozpocząć cykl DAA teraz, a po powrocie cykl kreatynowy. Co ma większy sens?
Uważam, że najlepiej cyłoby połączyć oby dwa cykle po wakacjach, ale już nie mogę doczekać się wypróbowania DAA.

I ostatnie pytanie odnośnie tego DAA.
Bardzo się nakręciłem na to, ale zastanawiam się nad sensem. Libido bywało kiedyś lepsze, ale problemu nie mam, nie znam swojego poziomu teścia ale pomimo wieku golić na twarzy się nie muszę, za młodu (nie wiem czy do dziś bo zredukowałem fat) gino/ lipo? Stąd dodałbym wit B6 jak zalecil TomQ.


Dieta na 200%.

obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): BF ok 15%

Wiek: 24

Waga: 83

Wzrost: 176

Cel cyklu: Masa beztłuszczowa.

stosowane już wcześniej suplementy : Cały czas coś.

Uprawiane inne sporty: Biegi długodystansowe.

stosowane wcześniej spalacze : BRAK

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: BCAA, białko, MZB, Omega 3, witaminy itd.

ilość dni wolnych od kreatyny: ok 100?

przewidziane finanse na cykl: To nie ma znaczenia, część zakupie teraz, część po następnej wypłacie.

uwagi i sugestie: Brak

Staż treningowy: 2

Zmieniony przez - tomaszS w dniu 2011-06-10 21:57:47
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Ja bym łączył oba od poczatku splita dopiero ( FBW lecisz kreta, przerwe robisz trening domatora nie ma opyerdalania, i ostatnie 6 tyg splita wrzucasz DAA)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11941 Napisanych postów 160150 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233402
ja bym zrobil cyklon razem z kreatyna.
aczkolwiek mozna i po cyklu kreatynowym.

I ostatnie pytanie odnośnie tego DAA.
Bardzo się nakręciłem na to, ale zastanawiam się nad sensem. Libido bywało kiedyś lepsze, ale problemu nie mam, nie znam swojego poziomu teścia ale pomimo wieku golić na twarzy się nie muszę, za młodu (nie wiem czy do dziś bo zredukowałem fat) gino/ lipo? Stąd dodałbym wit B6 jak zalecil TomQ.

co do tej witaminy b6 to tutaj trudno jednoznacznie powiedziec czy jest w ogole sens dorzucania. mysle, ze mozna pominac te kwestied, bo gino na pewno od DAA nie dostaniesz.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 421 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4560
Bm

starość nie radość

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2519 Napisanych postów 5069 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77909
Dziękuje!
To w takim razie ja cały ten cykl dopiero po powrocie przetestuje.
Dokupić coś jeszcze? Nie licząc białka bo to mam cały czas na stanie i diete dopracowana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11941 Napisanych postów 160150 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233402
imo wwszystko co trzeba jest, tak wiec pozostaje tylko rosnac

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

6 bromo

Następny temat

Kilka pytań co do monohydratu kreatyny

Wiecej