SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie dotyczące zmniejszenia bądź usunięcia zarostu

temat działu:

Zdrowie i Uroda

Ilość wyświetleń tematu: 844

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13
Witam!
Mam problem. Mam 14 lat i 2 miesiące i rośnie mi lekki zarost. Dokładnie chodzi mi o boki brody na policzkach, włoski są cienkie, rzadkie i jasne. Nie są praktycznie widoczne ale mimo wszystko chciałbym się dowiedzieć co nieco. Tak wiem, że jest to PROCES DOJRZEWANIA ale co jak co, nie chcę się golić w wieku 14 lat. I tu chciałbym się dowiedzieć, czy jest może jakiś LEK, sposób, cokolwiek, co zmniejszyłoby bądź całkowicie usunęło lekkie owłosienie? Metoda laserowa odpada, wosk raczej też zważając na mój wiek, chociaż tu pewny nie jestem. Prosiłbym o jak najszybszą odpowiedź i pomoc!! Z góry dzięki i pozdrawiam! :) Ps. Wiem, nie jest to jakiś problem duży, ale średnio się z tym czuje ://
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
genetyka, musisz się przyzwyczaić. Możliwe też, że wyolbrzymiasz trochę. Zresztą czas, gdzie człowiek zaczyna się golić musi prędzej czy później się zacząć - w większości
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Normalna rzecz dla każdego mężczyzny czy nastolatka zmieniającego się w niego, oczywiście w jakim stopniu to już kwestia genetyki ale i tak trzeba to robić jedni rzadziej inni częściej
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13
Dzięki za odpowiedzi! :P Ehh, czyli za jakiś czas trzeba będzie przejść poziom wyżej i zacząć się golic! :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Całkowicie normalna sprawa, jak wiele innych wraz z wiekiem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problemy z barkiem

Następny temat

Prolaktyna ponad normę

WHEY premium