SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie dot. progresji.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2551

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
A nie lepiej robić standardowych trzech czy czterech serii po 10 powtórzeń??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 439 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3038
Dowiem się wkońcu jak jest lepiej robić na mase? Kazda seria do wyczerpania czy z zapasem kilku powotrzen jak to sie robi przy progresji?

Liczy się wytrwałość!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3230 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 29159
zalezy od intensywnosci jak sobie narzucasz.
Zazwyczaj progresje robisz w cw.zlozonych ,wiec jezeli sie uda robisz bez zapasu-wiadomo nigdy nie dobierzesz ciezaru tak aby idealnie zrobic ostatnie powtorzenia resztką sil.Jezeli bedziesz mial 1 zapasu nic sie nie stanie.

pozdro

ZeSraJ SiE,a NIe DaJ SiE!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pierwsze z zapasem a 1-2 ostatnie na max a czasami ponad siły z pomoca kolegi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja bym to zrobil troszeczke inaczej.Dlaczego po 1 serji dokladasz 4 kilo?Doloz tak samo jak po 2 czyli 2kg.A poziej dokladaj tez po 2kg.W tych 2 ostatnich seriach albo w tylko ostatniej kak juz niebedziesz mogl wyciagnac niech Ci kumpael pomoze zrobic 3 albo 4 rychy wymuszone.Jak tak zrobisz to masz jak w banku ze poczujesz klate.Wtedy to niebedzie tylko PROG ruchowa ale i silowa.Ja tak robie i jakos mi to daje efekty.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przelicznik

Następny temat

POMÓŻCIE Z TYM PLANEM

WHEY premium