SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie dot. progresji.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2555

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 439 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3038
Mniej wiecej podajcie.

Liczy się wytrwałość!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no Ty mówiłes o progresji ruchowej bo 12,10,8,8 to jaka to jest??ruchowa najpier 12 ruchów pozniej 10 i to jest własnie progresja ruchowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 439 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3038
Niech ktos mi napisze ile na kazda serie. Na 10powt robie 76kg na maksa - bez zapasu.
Podajcie np.
12 - 66kg
10 - 70 kg
8 - 72 kg
8 - 72kg
Ostatnia seria ma byc mysle do wyczerpania?
Jutro mam zaczac cykl amsowy i klate robie wiec chcialbym wiedziec.

Liczy się wytrwałość!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 439 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3038
Chcialbym jeszcze sie od was dowiedziec jak dziala trening kiedy kazda serie robie do wyczerpania (bez zapasu ani jednego powtorzenia) i czy lepiej jest na mase robic z zapasem? Ja osobiscie preferuje kazda serie na maksa, ale moze z zapsem byloby lepiej? Odpiszcie szybko najlepiej. Jezeli nie potraficie to lepiej nie piszcie.

Liczy się wytrwałość!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to ostatnią erie 8 ruchow zrób 75kg z pomoca kolegi, myślę iż 6 wykonasz na 100% a pozniej ci lekko pomoze to bedzie wyczeranie takie lekkie w sumie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 646 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15613
Witam ! geniu moze chesz przlicznik powtórzen ile wycisniesz z danym ciezarem?? jak tak to podaj maila to ci wysle.POZDRAWIAM

ch*j wie wszystko :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 439 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3038
A dowiem sie jeszcze od was czy lepiej na mase robic kazda serie na maksa (bez zapasu, bez ruchow wymuszonych) czy w kazdej serii zostawiac zapas kilku powotrzen. Za pol godziny ide na silke i chcialbym wiedziec juz zeby jak najlepiej zaczac cykl masowy.

Liczy się wytrwałość!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 439 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3038
Dzieki Buchu ale juz mam. Ktos mi juz niedawno wyslal. Odpwowiedzcie co lepiej z zapasaem czy maksa.

Liczy się wytrwałość!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 646 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15613
lepiej na maxa bez zapasu moim zdaniem ja tak teraz cwicze cyklicznie 2 grupa cykl 4 i idze masa :D

ch*j wie wszystko :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 439 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3038
Ale jeśli na mkasa to nie idzie zrobić progresji. Chyba że 12<6<2, ale to bez sensu.

Liczy się wytrwałość!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przelicznik

Następny temat

POMÓŻCIE Z TYM PLANEM

WHEY premium