sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Aktualności - Kulturystyka i Fitness

Dodaj odpowiedź

Pytanie do PZKFITS

Wysłana -
Z racji, że pytania się powtarzają i niestety giną w tematach - zakładamy specjalny temat.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogę Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Dzisiejsze pytanie od debiutanta z Gdańska:

Mam pytanko, na tą legitymacje debiutanta mogę wychodzić na MP w Kielcach czy muszę być zrzeszony dodatkowo w jakimś klubie?

Wysłana -
czy mistrzostwa ślaska 2015 odbędą się w czestochowie. będą jednodniowe? znana jest data?
Wysłana -
Masz w kalendarzu: 11-12.04 Częstochowa. W tym samym czasie mamy wielką wyprawę na FIBO - zwiedzających i znajomych z forum zapraszamy na nasze spore stoisko ( 3x większe od tego w Gdańsku)
Wysłana -
Bull
Masz w kalendarzu: 11-12.04 Częstochowa. W tym samym czasie mamy wielką wyprawę na FIBO - zwiedzających i znajomych z forum zapraszamy na nasze spore stoisko ( 3x większe od tego w Gdańsku)

pytam bo do tej pory były jednodniowe. czyli rozumiem że impreza tak jak w gdańsku będzie dwudniowa.
Wysłana -
Tak jest podane w oficjalnym kalendarzu ale dopytam o szczegóły.
Wysłana -
witam mam pytanie starujac w debiutach 25 kwietnia w ostrowi w DEBIUTY FITNESS I KULTURYSTYKA WSZECH FEDERACJI (WFF-WBBF Poland oraz WPF Poland) po takim debiucie czy jest mozliwosc startu w PZKFITS np. w sopocie?
Wysłana -
,,,,,,

Wysłana -
Legitymacja debiutanta upoważnia do startów w kategoriach debiutanckich przez cały rok a można wiedzieć jakie to będą zawody gdzie będzie można sie sprawdzić w tych kategoriach ?
Wysłana -
Wysyłam zapytanie.
Wysłana -
Witam Serdecznie ,mam pytanie dotyczące zgłoszenia na zawody Mistrzostw Śląska i Mistrzostw Polski w Kielcach,wcześniej wszystko pisało w regulaminie ,gdzie teraz wysyłać zgłoszenie ,opłatę itd.będę wdzięczny za podpowiedz .pozdrawiam
Strona 1 z 8
Dodaj odpowiedź