SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie do PZKFITS

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 39486

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336117
Rozmawiałem z Prezesem Michalakiem, możesz wystartować tylko w niedzielę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2751
Dzięki bardzo oczywiście to jeden z moich zawodników ale no niestety to troszkę niesprawiedliwe bo bikini naprzyklad jest w sobote debiuty i w niedzielę mogą dziewczyny startować ktoś coś nie pomyślał a po drugie więcej pieniążków byłoby z wpisowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
To fakt, napisać, może jeszcze coś zmienią.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336117
Zaraz po Twoim wpisie zadzwoniłem do Prezesa i przeczytałem Twoje pytanie. Odpowiedz jest jaka jest, nie oceniam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 617 Wiek 82 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8886
Witam, a w odwrotnej sytuacji jesli chce startowac w debiutach w 90 kg i w sobote to czy bede mogl wystartowac tez w gp w niedziele w 90 ?

"Ile by nie bylo zawsze bedzie malo"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 617 Wiek 82 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8886
Aaa i ew. kiedy spodziewane sa listy startowe? Płatności poszły, ale żadnego potwierdzenia ze jestem zapisany .. z tego co czytałem zgłoszenia sa tylko do piątku .

"Ile by nie bylo zawsze bedzie malo"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1595 Napisanych postów 56736 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Victor_M
Witam, a w odwrotnej sytuacji jesli chce startowac w debiutach w 90 kg i w sobote to czy bede mogl wystartowac tez w gp w niedziele w 90 ?


Odpowiedź jest tutaj oczywista. Możesz startować bez żadnego problemu. Kwestia kasy

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 617 Wiek 82 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8886
dzwoniłem do zwiazku i powiedzieli ze nie ma takiej mozliwosci ? wiec jak o jest ?

"Ile by nie bylo zawsze bedzie malo"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1595 Napisanych postów 56736 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
A jesteś już zrzeszony w klubie? Masz opłaconą licencję?

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
przecież to oczywiste, ze skoro ktos kto debiutuje w niedziele - nie moze wystartowac w GP w sobotę ,to również nie ma takiej opcji w odwrotnej sytuacji, więc skoro Związek to potwierdził to dyskusja zbedna
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PAS - instruktor kulturystki

Następny temat

Arnold Classic Australia 2015

WHEY premium