SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie do Mawashiego odnośnie tematu w dziale trening dla początkujących

temat działu:

Trening w domu

Ilość wyświetleń tematu: 1204

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3796
Mam pewne pytanie odnośnie tego tematu: https://www.sfd.pl/Masz_14-16_lat_Sport_i_wychowanie_fizyczne-t202288.html . Otóż mam 14 lat i nie jestem zbyt dobry z wychowania fizycznego (ledwo 5 na koniec mam). Dlatego wykonujęsobię plan na bieganie ze strony bieganie, a do tego ćwiczenia ogólnorozwojowe na szybkość, skoczność i siłę( pompki, brzuszki, podciąganie się na drążku) po bieganiu. Oczywiście nie wszystko w jeden dzień. Biegam w wtorek, czwartek, sobotę i niedzielę i dodatkowo chodzęna basen w czwartki. Czy zamiast tych ćwiczeń na siłe nie mógłbym robić twój pla ntreningu dla osób początkujących? Chodzi mi o to jak napisąłeś w temacie na samej górze aby poprawić oceny z w-fu. A może lepiej zrezygnować z ćwiczeń siłowych i skupić sięna szybkości, skoczności itp. ? Rozumiem że nie mogę jeszcze uczęszczać na siłownię, zacznę dopiero w wieku ok 18 lat, ale chciałbym już robić ćwiczenia siłowego (z pokonowaniem oporów własnego ciała). Co ty na to? Bardzo proszę o odpowiedź Mawashiego i z góry dziękuję.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
Moe nie jestem Mawashi ale wg mnie mozesz smialo stosowac trening silowy tej jak napisales ktory Mawashi napisal na samej gorze. Biegac mozesz we wtorki, czwartki i soboty a trening silowy w pon, srody, piatki, niedziela powinnaa byc wolna. Sprobuj wiecej i zdrowiej jesc i probuj stosowac sie do https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html. 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
wojtek - bez problemu, trening dla początkujących 2-3x/tydz + bieganie, ćwiczenia gibkościowe, skocznościowe i rozciąganie.
Bardzo rozsądnie podchodzisz do swojego rozwoju.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2631 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15370
dobrze że są jeszcze ludzie którzy myślą w ten sposób
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sog za rozsądek i poważne podejście ale pisałem Ci kiedyś żebyś dał bieganie w dni nietreningowe...


Zmieniony przez - Piter92 w dniu 2009-06-09 19:42:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3796
ale przecież robie biegnaie w dni nietreningowe. W poniedziałek, środę i piątek trenig obwodowy. Natomiast bieganie + ćwiczenia ogólnorozwojowe i rozciąganie po bieganiu w wtorek, czwartek, sobotę i niedzielę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningu do oceny.

Następny temat

Trening skoku w dal

WHEY premium