SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie co do diety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 376

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 76
Hej. Miałem dietę przez 3 miesiące, gdzie zrzucilem 11kg. Wtedy zrobiłem przerwę na ok 1 miesiąc, wakacje, zmiana pracy, takie tam. Zmierzam do pytania.

W diecie mam tzw okres przygotowawczy organizmu do stałej ilości podaży kalorii-4 tygodnie, potem w kolejnych etapach, przeważnie 2 tygodniach ucinam węgle. Teraz, gdy planuję znowu wejść na dietę chce odrazu wystartować z ostatniego etapu. Myślicie że dam radę czy lepiej zacząć z okresem przygotowawczym organizmu?

Dodam też że w okresie przygotowawczym mam plany ćwiczeniowe, które również się zwiększają z każdym tygodniem. Teraz nie mam problemów z robieniem aerobow.
Co myślicie?


Zmieniony przez - Sances w dniu 2018-08-09 09:28:41
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 527 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36480
Jeżeli chodzi o ćwiczenia to nazywa się to "roztrenowanie" i jest jak najbardziej wskazane.
Co do diety, to zbyt ogólnikowo to napisałeś. Rozumiem, że chcesz redukować?
Wejdz na zerowy bilans i dodaj aktywności.

Myślisz, że jak ktoś się szykuje np. do zawodów, a na masie jadł 4000kcal to od razu leci na 2000kcal? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 76
Tak. W głównej mierze chodzi o redukcję.

Tylko właśnie chodziło mi o przerwe, która wyniosła ok miesiąc między skończeniem a zaczęciem nowej diety.

Czyli po prostu radzisz zacząć z pełnym bilansem kcal jaki mam tam ustanowiony?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 527 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36480
Jeżeli miałeś długą przerwę od diety i aktywności fizycznej to zacznij od zerowego bilansu kalorycznego i stopniowo dodawaj aktywności.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699602
Stopniowo zwiększaj kalorycznosc i obserwuj organizm
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase do oceny

Następny temat

Spowolniony metabolizm przez stosowanie zbyt malo kalorycznej diety

WHEY premium