SFD.pl Trening dla zaawansowanych

Dodaj odpowiedź

Pytanie-Praca a mięśnie

Wysłana -
Witam, mam pytanie:

Gdy pracuje się 9h dziennie (od poniedziałku do soboty.) głównie chodząc i stojąc po tej pracy nogi umierają, to pytanie które mnie nurtuje - Mięśnie nóg się rozwijają? wytrzymałość tez? czy robić nogi na treningu. (Znacie jakieś sposoby by ten ból stał się mniejszy?) Z góry dzięki!
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Witaj,
wiele osób tak pracuje i trenuje. Samo chodzenie nie rozwija mięśni nóg, dlatego trening siłowy tej grupy jest nieodzowny.
Długo tak już pracujesz?
Wysłana -
Wytrzymałosć rośnie ale obwód od chodzenia się nie zwiększy.
Wysłana -
Mam do czynienia z podobnymi przypadkami. Często trzeba intensywnośc treningu dolnej partii dostosować do trybu pracy.
Ale ćwiczyć oczywiście trzeba.
Wysłana -
georgu
Witaj,
wiele osób tak pracuje i trenuje. Samo chodzenie nie rozwija mięśni nóg, dlatego trening siłowy tej grupy jest nieodzowny.
Długo tak już pracujesz?


Dopiero zaczynam (pierwsze dni.)

Taka wytrzymałość wpłynie pozytywnie na sztuki walki? Planuje się zapisać za miesiąc na MMA/Boks.
Wysłana -
Mam jeszcze jedno pytanie, czy praca na złomowisko jako pomocnik (9h dziennie) może wpłynąć negatywnie na zdrowie? Czy korzystniej będzie pracując przy budowie. (Dodam że głowa mnie boli po pracy.)
Wysłana -
Zalezy co wykonujesz w tej pracy, na budowie wcale lepiej moze nie być, a nawet jeszcze gorzej bo idzie sezon na budowy to chłopaki zapierniczają aby jak najwięcej zlecen wykonać
Wysłana -
To już nie nam doradzać w takich kwestiach.
Wysłana -
O ile nic Ci nie spadnie na łeb w tej pracy ani nie będziesz nosić ciężarów których nie dasz rady podnieść - w sensie będziesz się siłował z jakąś ramą 100 kg i próbował samemu wrzucić na naczepę - to raczej kuku sobie niczym nie zrobisz. Jak dobrze płacą to siedź dopóki nie znajdziesz czegoś lepszego.

Spokojnie, są cięższe prace w życiu niż złomowisko.
Wysłana -
Tak naprawdę prawie każdy zawód męczy, jeśli nie fizycznie to psychicznie. A jeśli masz swoją dzialalnośc to szczególnie, choć z pozoru wydaje się, że szef nic nie musi robić
Wysłana -
Bardziej mi chodziło o warunki w jakich się pracuje, tzn powietrze tu gdzie pracuje np pali się reklamówki/worki i inne śmiecie, czasem trzeba wejść do garażu gdzie śmierdzi smarem i przebywać tam z 2 godziny. ( Nie chce później żałować ze mi zdrowie wysiądzie, dodam ze nie pale ani nie pije, odżywiam się zdrowo. Chyba żeby jakąś maskę kupić, co myślicie?)

Dzięki za powyższe posty ;)
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź