SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie-Praca a mięśnie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1887

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 311 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 16151
Witam, mam pytanie:

Gdy pracuje się 9h dziennie (od poniedziałku do soboty.) głównie chodząc i stojąc po tej pracy nogi umierają, to pytanie które mnie nurtuje - Mięśnie nóg się rozwijają? wytrzymałość tez? czy robić nogi na treningu. (Znacie jakieś sposoby by ten ból stał się mniejszy?) Z góry dzięki!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14674 Napisanych postów 53178 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400639
Witaj,
wiele osób tak pracuje i trenuje. Samo chodzenie nie rozwija mięśni nóg, dlatego trening siłowy tej grupy jest nieodzowny.
Długo tak już pracujesz?
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Wytrzymałosć rośnie ale obwód od chodzenia się nie zwiększy.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Mam do czynienia z podobnymi przypadkami. Często trzeba intensywnośc treningu dolnej partii dostosować do trybu pracy.
Ale ćwiczyć oczywiście trzeba.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 311 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 16151
georgu
Witaj,
wiele osób tak pracuje i trenuje. Samo chodzenie nie rozwija mięśni nóg, dlatego trening siłowy tej grupy jest nieodzowny.
Długo tak już pracujesz?


Dopiero zaczynam (pierwsze dni.)

Taka wytrzymałość wpłynie pozytywnie na sztuki walki? Planuje się zapisać za miesiąc na MMA/Boks.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 311 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 16151
Mam jeszcze jedno pytanie, czy praca na złomowisko jako pomocnik (9h dziennie) może wpłynąć negatywnie na zdrowie? Czy korzystniej będzie pracując przy budowie. (Dodam że głowa mnie boli po pracy.)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Zalezy co wykonujesz w tej pracy, na budowie wcale lepiej moze nie być, a nawet jeszcze gorzej bo idzie sezon na budowy to chłopaki zapierniczają aby jak najwięcej zlecen wykonać
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
To już nie nam doradzać w takich kwestiach.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1012 Napisanych postów 5399 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136782
O ile nic Ci nie spadnie na łeb w tej pracy ani nie będziesz nosić ciężarów których nie dasz rady podnieść - w sensie będziesz się siłował z jakąś ramą 100 kg i próbował samemu wrzucić na naczepę - to raczej kuku sobie niczym nie zrobisz. Jak dobrze płacą to siedź dopóki nie znajdziesz czegoś lepszego.

Spokojnie, są cięższe prace w życiu niż złomowisko.
1

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Tak naprawdę prawie każdy zawód męczy, jeśli nie fizycznie to psychicznie. A jeśli masz swoją dzialalnośc to szczególnie, choć z pozoru wydaje się, że szef nic nie musi robić
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 311 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 16151
Bardziej mi chodziło o warunki w jakich się pracuje, tzn powietrze tu gdzie pracuje np pali się reklamówki/worki i inne śmiecie, czasem trzeba wejść do garażu gdzie śmierdzi smarem i przebywać tam z 2 godziny. ( Nie chce później żałować ze mi zdrowie wysiądzie, dodam ze nie pale ani nie pije, odżywiam się zdrowo. Chyba żeby jakąś maskę kupić, co myślicie?)

Dzięki za powyższe posty ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening

Następny temat

Propozycje splitow

WHEY premium