SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie PRYSZCZE????

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3703

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 419 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3094
Mam pytanie czy jezeli umyje skure np. mydlem Protex (kture kure.... wysusza) to czy mozna ja posmarowac jakims kremem nawilzajacym albo normalnym Nivea????Czy to nie spowoduje wiekszej ilosci pryszczy????

Nara

Pozdrawiam :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie radzę. Lepiej kup jakiś łagodny żel oczyszczający do mycia twarzy, a na to jakiś lekki krem antybakteryjny (dużo jest tego w sklepach). Jeśli coś ci wyskoczy możesz zastosować punktowo żel Benzacne (niedrogie, kosztuje parę zł w aptece). Jednak mydła bardzo wysuszają skórę co powoduje wydzielanie jeszcze większej ilości sebum (tłuszczu). Jeśli coś jeszcze to pytaj. Pozdrawiam.

Monia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 419 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3094
no wlasnie ale ja mam najwiecej pryszczy na plecach gornej czesci i tam sie myje Protexem ale zauwazam ze strasznie wysusza i kurcze jestem w kropce. Lekarz mi polecil bo powiedziel ze nie jest az tak zle

Nara

Pozdrawiam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kurczę, z plecami jest trochę trudniej. Dużo masz wyprysków? Są specjalne żele do mycia ciała, pleców i one działają delikatniej niż mydło. Ma coś takiego w swojej ofercie chyba Eris, ale nie jestem pewna (musiałabym sprawdzić). Możesz też smarować zmienione miejcsa żelem Benzacne (jak już mówiłąm), bo jest on skuteczny. Jednak jeśli masz dużo wyprysków to lepiej poradź się lekarza, bo mogą to być jakieś zmiany w organiźmie i wtedy żadne maści nie pomogą tylko specjalne leczenie.

Monia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 419 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3094
Na calych plecach nie mam tylko troche sie ich porobilo na szyi i lopatkach nio tez myslalem zeby sie wybrac do dermatologa i chyba tak zrobie........Wielkie dzieki za odpisanie masz DUZEGO SOGA (wypelnij profil)

Nara

Pozdrawiam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2265 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18238
moniak ode mnie tez sog


ja tez mam troche pryszczy na barkach i plecach troche mnie to denerwuje

SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 419 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3094
No to strasznie denerwuje ..........................

Nara

Pozdrawiam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hura, pierwsze moje sogi :) Dzięki chłopaki. Nie ma się co załamywać tylko jeśli nic nie pomoże to biegnąć do lekarza, bo dermatolog najlepiej oceni stan skóry i dobierze odpowiednie preparaty. Acha, zapomniałam o czymś. Jeśli nie ma dużo wyprysków to należy stosować piling, wystarczy raz lub dwa w tygodniu (tylko nigdy przy ropnych zmianach). Pozdrawiam.

Monia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 419 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3094
moniak sorki ale nie jeste oblatany w tych sprawach co to jest ten piling????

Nara

Pozdrawiam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hello
Piling jest to preparat, który służy do złuszczania naskórka (wiem że dla chłopaka który o tym nie słyszał brzmi przerażająco . Nie martw się jednak, nie zedrze Ci skóry:); preparat ma za zadanie oczyścić pory skóry. Regularnie stosowany sprawia że skóra lepiej oddycha, jest gładka, a kosmetyki lepiej się wchłaniają w skórę. Tak więc polecany jest prawie do każdej cery. Taki piling ma drobinki; nakładasz na skórę, następnie masujesz przez chwilę i zmywasz. Gotowe. Tylko nie stosuj, gdy masz dużo rozpnych zmian na twarzy, gdyż wtedy możesz pogorszyc stan skóry. Takich kosmetyków jest mnóstwo w sklepach, od wyboru do koloru :)

Monia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 419 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3094
I znowu masz soga dzieki (jednak wole isc do dermkatologa

Nara

Pozdrawiam :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile tracimy pijąc alkohol?

Następny temat

bieganie a masa mięśniowa

WHEY premium