SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie-ćwiczenia

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1200

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez SneS z działu Aktualności - Kulturystyka i Fitness.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45
Witam,jestem tu nowa dlatego proszę o wyrozumiałość:)
Zależy mi na tym żeby troszkę nabrać mięśni w udach i pośladkach,ponieważ jestem szczupłą osobą,zaczęłam od niedawna ćwiczyć oraz dodatkowo biorę odżywkę węglowodanowo-białkową Olimpa 2 razy dziennie-rano(po śniadaniu i ćwiczeniach) oraz wieczorem po kolacji.Ćwiczenia moje wyglądają następująco:
Wtorek-ćwiczenia rozciągające i ćwiczenia na mięśnie ud i pośladków,Środa i Czwartek-brzuszki,Sobota-siłownia uda i pośladki oraz ćwiczenia na klatkę piersiową. Więc moje pytanie jest takie, czy powinnam więcej w tygodniu ćwiczyć czy może mniej?Zależy mi na przybraniu masy a nie chudnięciu:)I czy odżywki są brane odpowiednio?Z góry dzięki za odp:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5123
nie ten dział
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 687 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8850
https://www.sfd.pl/Ladies_SFD-f403.html 

Zapraszam tam :)

Odbji SOG'a

Motocykle to nie wszystko...ale bez nich wszystko jest niczym....

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dieta redukcyjna.Opinie.

Następny temat

Redukcja po ciąży.

WHEY premium