SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1468

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 566 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5520
ja mam do was nietypowe pytanie.Powiedzcie mi co mam zrobic.chciałbym zaczoąc przestrzegac diety ale czuje ze to jest niemozliwe poniewaz jak ja widze jak tam jest mało do jedzenia w tych opisach to mi sie wydaje ze ja z głodu umre:)mysle tak dlatego bo duzo jem,wiec co wy sadzicie o tym. A tu jedna z diet jakich znalazłem na forum.Napiszcie jak mozecie czy to dobra dieta i co sadzicie o tym co napisałem.Moze sie myle co do tego wszystkiego....nie wi4em wiec pytam exspertów.

Śniadanie 7:30
3 jaja; 30 gramów pasztetu wołowego, dwie grzanki z masłem, 2 szklanki mleka

Drugie śniadanie 10:00
Kanapka z mięsem, 1 jajko, 1 szklanka mleka

Obiad 12:30
Kanapka z mięsem, kanapka z serem, dwie szklanki mleka, owoc

Podwieczorek 15:00
Jajko, 3 plastry sera, 2 szklanki mleka

Kolacja 18:00
Ok. 30 gram wołowiny mielonej, pieczone ziemniaki z masłem, sałata, 2 szklanki mleka.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1564 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11141
g**** warta ta Twoja dieta

Jak ja czułem wielkie ssanie po posiłkach to po prostu jadłem tłuszcze nieco później (ok 20min) niż posiłek i pomogło

Proponuję na start zarobek w wysokości ok 2000zł. 100% ONLINE, min. 18lat.
-Bez Polecania
-Bez Inwestycji
-Bez Sprzedaży
kontakt: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o w c*pe jaka dieta powodzenia, dorzuc tylko kapsy omega-3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1977 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27200
w ogole czytales jakies posty podwieszone? Sadze, ze nie

www.pajacyk.pl
-----------------------------



----------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
masz ciastko w avatarze

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15280
A co głodny jesteś ? (:
Wracając do tematu - Poprawiłeś mi humor. Ja wiem na co to jest dieta. Na przyrost opony na brzuchu - chłopak chce się pozbyć dziewczyny - Czytałem o tym sposobie w brav0 (-%
A tak na poważnie. Czytamy posty podwieszone i wyciągamy właściwe wnioski.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 286
xabi masz racje jak jestes głodny po standardowym posiłku to znaczy ze za mało tłuszczy dałeś umnie tak samo jest bo z tłuszczami najłatwiej przesadzić w przedawkowaniu, staram sie żeby nie spozyc zadużo a tu nagle czuje, że coś jest nietak jak powinno być i juz wiem co jest grane, za mało tłuszczy zjadłem(chodzi mi o oliwe z oliwek).

Sajonara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 566 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5520
https://www.sfd.pl/temat62866/  hmmm....jezeli gówniana dieta to pogadaj z tym co ja wymyślił a tak pozatym ja sie na tym wogule nie znam a wy mi tu z wzutami odrazu..pisze tylko co wyczytałem z słynnej wyszukiwarce sfd

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1825
Spoko, nie denerwuj sie, masz prawo sie nie znac ale naprawde poczytaj posty z tych linkow https://www.sfd.pl/temat280057/
I nie szukaj gotowej diety dla siebie gdzies w postach! Kazdy musi sam ja sobie ulozyc do wlasnych celow, do wlasnej masy ciala, wzrostu i innych takich (dowiesz sie z postow). Gotowce nic Ci nie dadza, pewno ze tak najlatwiej, ale po prostu nie zadzialaja na Ciebie i tylko sie wkurzysz.
Czytaj i jak cos ulozysz (cokolwiek) ale sam i pod swoje "parametry" to napisz to na forum i madrzy ludzie Ci cos doradza.
Inaczej sie nie da a te posty z linkow sa naprawde ciekawe
_inga
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kakao cukie i inne słodziki co wybtac????

Następny temat

dietka do oceny

WHEY premium