SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie, które zawsze mnie nurtowało

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3441

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 306 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5733
Czesc, przy okazji obejrzenia filmiku motywacyjnego z colemanem, ktory ogladalem ponad 5 lat temu i co jakis czas do niego wracajac zawsze nasuwało mi sie na mysl...

Jak to jest, ze wszedzie przestrzega sie przed sterydami w jakiejkolwiek formie i dawce, jako poczatkujacy rok myslalem nim sie na cykl mety solo zabralem i wszedzie gdzie nie chcialem zasiegnac wiedzy na temat dopingu zawsze przestrzegano i krzyczono ze to zabija, ze markosc watroby, mozna sie przekrecic i trwale szkody wyrzadzic.
Jakim c****em w takim razie żyją jeszcze ludzie, ktorzy biora po kilka srodkow na raz, przez lata i w duzych dawkach i zyja. A czlowiek cale zycie zastanawia sie na d testem solo ew. test + meta zeby raz do roku zrobic na ile to wplynie na zdrowie.

Czy to zatem jest tylko takie p******enie, zeby zatrzymac atrakcyjny wyglad w mniejszej grupie ludzi czy co? Wystarczy przejsc sie po targach fitness zeby zobaczyc jak duza MASA ludzi jest na sterydach i kazdy ma sie dobrze, drugie miejsce na mr. olympia zajal 22 latek..

Niech mi ktos powie czy to taka tragedia dla organizmu wbic enana albo enana z metą oral raz do roku??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 234 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6347
Natan33
Za alkoholem nie przepadam w większych ilościach bo zbyt dużo muszę wypić, zbyt krótko trzyma, faza jest hooyowa a skutki uboczne przewyższają satysfakcję



Jak bym siebie słyszał .. :) Pewnie też zdychasz po alko 3 razy dłużej jak po dragach co ;)

a wracając do tematu - obejrzyj sobie film:


pewnie znajdziesz odpowiedź na kilka nurtujących Cię kwestii


Zmieniony przez - knur____ w dniu 2017-10-14 15:44:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
a co pisza o alko i papierosach ?
lub o narko? ludzi już dawno powinno nie być na świecie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wal i się nie zastanawiaj tylko pamiętaj to uzależnia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114027
Wszystkie używki szkodzą zdrowiu w większym czy mniejszym stopniu ale wydaje mi się,że wbijanie "rozsądnych" dawek np. testa nie odbije się jakoś znacząco na zdrowiu.Trzeba podejść do tematu z głową ;)


Zmieniony przez - 17kamil175 w dniu 2017-10-12 20:22:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
Duzo wynika z niewiedzy ludzi ktorzy takie teorie rozpowszechniaja. A drugie dno to ludzie ktorzy lykaja bez pojecia. W sumie chyba kazdy z nas tak zacyznal


Zmieniony przez - Lordwais w dniu 2017-10-12 21:15:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
jak ja zaczynałem przygodę z saa to nie było internetu i doradzali "koledzy" teraz jest ten plus że sa fora np. SFD gdzie wszystko masz podane na tacy i wszystkiego się możesz dowiedzieć

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
SFD to bardzo dobry przyklad bo jest zdecydowanie najwieksze w europie zaden kraj w europie nie moze sie pochwalic taka skarbnica wiedzy na temat dopingu jak nasza ukochana Polska.


Zmieniony przez - Lordwais w dniu 2017-10-12 21:25:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
lodzianin1
jak ja zaczynałem przygodę z saa to nie było internetu i doradzali "koledzy" teraz jest ten plus że sa fora np. SFD gdzie wszystko masz podane na tacy i wszystkiego się możesz dowiedzieć


Dokładnie tak było , nawet planu treningowego nie było skąd ściągnąć o diecie nie wspominając
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
flex1976
lodzianin1
jak ja zaczynałem przygodę z saa to nie było internetu i doradzali "koledzy" teraz jest ten plus że sa fora np. SFD gdzie wszystko masz podane na tacy i wszystkiego się możesz dowiedzieć


Dokładnie tak było , nawet planu treningowego nie było skąd ściągnąć o diecie nie wspominając
ale chętnie bym cofnął te 20 latek z okładem

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
No tak , przynajmniej kregoslup i stawy miałbym zdrowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
I tylu tablet bym nie zjadl
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja ! Prop + sally,clen + mix ?

Następny temat

Palumboizm od insy i Gh czy moze jedzenia?Wyjasnimy to w koncu

WHEY premium