SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytania w dziale. Ważne!!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1159

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27917
Treść tego postu nie jest nowa ani odkrywacza. Apeluję do wszystkich zadających pytania a w szczególnoiści do nowych userów o wypełnienie danych w profilu lub podanie ich na początku postu. Chodzi tu o dane typu:
- wiek
- staż treningowy
- cele treningowe
- obecny plan treningowy jeżli pytanie dotyczy zmiany planu
- ewentualna suplementacja
- ewentualne przeciwsakzania lekarskie
- parę słów na temat diety (np. słaba, dobra, bardzo dobra.....)
Dane te pomogą w usyskaniu jak najpełniejszej i właściwej odpowiedzi.Trudno jest komuś polecać np. plan treningowy i wybór metod treningowych nic nie wiedząc o pytającym a wiemy doskonale, że prawidłowa odpowiedz uzależniona jest od np. wieku i stażu treningowego.
Dobrze by też było gdyby posty pisane były przejrzyście. Jeżeli post z planem treningowym napisany jest jest jednym monotonnym ciągiem to jest bardzo słabo czytelny i mało komu chce się męczyć i czytać taki post. Pamiętajmy więc o przejrzystości i estetyce a wtedy nasz post będzie chetnie czytany przez innych userów.
Jeszcze jedna prośba do pytających. Proszę cierpliwie czekać na odpowiedz. Nikt nie siedzi 24h przy kompie tylko po to żeby udzielać odpowiedzi. W przypadku gdy długo nie uzyskujemy należy odżwieżyć posta używając opcji Edycja.
Btw proszę nie pisać o brakach w moim profilu ponieważ sam je skasowałem parę dni temu ze względu na zmieniające sie "parametry". Już nie długo będą nowe, lepsze :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
Dobra robota Sog sie nalezy. Tylko obawiam sie ze nie wiele osob go przeczytalo a post zaraz spadnie i nie wielki z tego pozytek bedzie

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27917
Mogłem napisać bardziej chwytliwy temat Jednak nie ma się co łudzić, skoro wielu nie chce się użyć wyszukiwarki to nie będą też czytać postów w dziale. Szkoda, bo potem byłoby znacznie mniej narzekań, że napisałem posta, czekam a nikt nie chce mi odpowiedzieć. Jednak chociaż jedna osoba odpisała tylko, że Grekowi nie potrzeba takich postów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
ano niestety... dobrze by bylo go podwiesic moze to by cos pomoglo. Ale nowym nie chce sie uzyc wyszukiwarki bo po co. Lepiej napisac posta na ktory temat byl walkowany juz 1000 razy Dobra przyznam sie ze napoczatku tez tak zrobilem ale juz uzywam wyszukiwarki jak czegos nie wiem

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27917
Ten temat też już był wałkowany 1000 razy. Nawet w podwieszonych jest na ten temat ale małokomu chce sie zajrzeć nawet do podwieszonych. Najwżniejsze, że się czegoś nauczyłeś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84035
do góry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27917
Dzięki tomot. Odemnie nie wejdzie musiałem juz ci dać. Odwdziecze sie w innym dziale
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosze o wypowiedź w mej sprawie

Następny temat

Pytanie odnośnie treningu

WHEY premium