SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytania odnosnie planu tego

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2921

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 225 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1249
Chodzi mi o to zeby wygladac,i miec troszke siły wiecej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
A żeby to osiągnąć trzeba zabrać się za trening i!! ZDROWE ODŻYWIANIE!!

Żeby ułożyć trening najpierw trzeba wiedzieć jak, czym się kierować.

Powiem ci wskazówkę-- jak na początek to nie zakrzątaj sobie głowy takim czymś jak siła ponieważ mięśnie stale trzeba przeciążać więc naturalne że będziesz z czasem dokładał dodatkowe ciężary na sztangę więc wraz z masą twoja siła będzie rosnąć tak samo. Dokładaj co tydzień 2 kg i powinno byc dobrze-- jak dojdziesz do granicy zejdz trochę z ciężarami i zacznij od nowa lub zrób małą przerwę i trenuj ze 2 tygodnie na mniejszych wtedy wrócisz ale już np nie od 50 kg jak zaczynałeś tylko od 56 i powtarzasz cykl . cięzary są podane jako przykład dla tego ma ci to pomóc podjąć decyzję.

pozdrawiam

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 225 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1249
Dziekuje Ci.nie wiem czy wspomnailem ale cwicze juz 4 miesiace.Od wczoraj zrobilem tak ze cwicze 2 dni,a dwa dni nie,dwa dni cwicze i dwa dni nie.czy tak moze byc?efekty mam,tylko byly by lepsze gdybym popytal troszke;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
Nie rozumiem dokładnie jak trenujesz-- masz na myśli że 2 dni pod rząd i robisz przerwę 2 dni odpoczywasz i znowu 2 dni trenujesz??

Jeśli tak i jeśli są efekty to nie widzę przeszkód -- jeśli tylko system ten jest skuteczny to jest jak najbardziej ok-- bo widzisz to czego dowiesz się na forum to są tylko formalności-- z czasem sam eksperymentuj i poznawaj swoje ciało. W końcu sam będziesz wiedział jak trenować, ile powtórzeń i w ogóle co i jak.


pozdrawiam

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 225 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1249
do nie dawna trenowalem 4 dni w tygodniu,teraz jednak chce cwiczyc 2 dni pod rzad,2 dni odpoczywam(regeneracja) i znow dwa dni z rzedu cwicze itd.CZy tak moze byc?czy jednak mam cwiczyc np 3 dni z rzedu i regeneracja do nast tyg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
jesli trenujesz FBW to trening powinien być np:
Poniedziałek-trening
Wtorek-wolne
Sroda-trening
Czawrtek-wolne
Piątek-trening

Jakim systemem trenujesz?
Split fbw czy jeszcze coś innego?

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 225 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1249
moj trenig wyglada tak:
rozgrzewka
4 serie klatka,wyciskanie sztangi.
8 serii pompki
rozpietki 4 serie po 8 razy
na biceps 4 serie po 5 razy sztanga stojac
hantelki 5 seri po 5 razy takze stojac
moim zdaniem to male fbw
ty najlepiej mi napisz czy ciwczyc tak jak napisales czy tak jak ja cwicze,chyba ze np 3 dni w tygondiu isntiej mozliwosc taka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 225 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1249
ta rozgrzewka to przed tym treningiem co podalem pod ta nazwa rozgrzewka,zebys nie myslal ze rozgrzewka to wlasnie to co napisalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
No z planem mógł byś się postarać brakuje paru partii ale dobra-- jesli się upierasz to zostawiam ale uprzedzam od razu że doradzałem by skleić coś lepszego

Powinieneś trenować co drugi dzień czyli tak jak podałem mając lepszy plan ale jeśli masz taki to trenuj jak dotychczas skoro masz efekty to ok. Ale jak zacznie sie coś dziać to ułóż w końcu normalny trening bo na tym na pewno długo nie potrenujesz.

Zaczniesz potem porządne FBW i trenujesz co 2 dzień jak podałem wyżej na razie tyle w temacie-- pozdrawiam i w razie pytań pisz

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 225 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1249
a czy Ty bys mogl mi napsiac plan taki według Ciebie.Chodzi mi o to ze do dyspozycji mam tylko:hantelki,sztangi,ławeczka.no i tam do pompek w sciane wmontowane rurki.
prosze napisz mi plan taki zeby pasowal mi do tego sprzetu co mam.NA tym mi zalezy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split na zimę, proszę o ocene i poprawe

Następny temat

Trening 15 latka

WHEY premium