SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Pytania odnośnie naborów do testowania suplementów

Wysłana -
Tutaj zadajemy pytania odnośnie testów suplementów, prowadzenia tematów testowych, zasad rywalizacji itd

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
to ja otworzę worek z pytaniami,
jest podany termin trwania 7-8tygodni, a czas rozpoczęcia jest określony? pytanie stąd, że redukcję mam zaplanowaną od tygodnia 14/2018 czyli pierwszy tydzień kwietnia, więc jeżeli będzie wymogiem rozpoczęcie redukcji prawie, że natychmiast po wynikach to nie ma sensu się zgłaszać.... choć jeszcze kilka dni temu miałem moment zawahania i chciałem redukcję zaczynać już od tygodnia 10-11/2018
Wysłana -
przeprowadzamy nabór - max pewnie 1,5 tyg, ogarniamy zamówienia + wysyłkę, testerzy przygotowują wypiskę początkową i lecimy z tematem, więc pewnie połowa marca gdzieś start, zawsze jest sens aby się zgłosić! Jak wygrasz to się będziesz zastawnaiał ,czy przyspieszyć redukcję, mocniej podbić ostatnie dni masy, czy coś innego ;)
Wysłana -
mocniej podbić ostatnie dni to już się chyba nie da, bo szło "tak sobie" i straciłem cierpliwość do masy na próbach "lean bulking" więc końcówka już dosłownie "po grubości" leci i wymknęła się lekko spod kontroli w sumie to racja, nie zaszkodzi się zgłosić tym bardziej, że to zawsze kolejna motywacja, a w tym roku zamierzam zrobić życióweczkę i w planach od początku redukcji odpalić Bloga
Wysłana -
czekamy na zgłoszenie
Wysłana -
Czekamy na wyniki :)
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź