SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytania odnośnie naborów do testowania suplementów

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3672

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
Tutaj zadajemy pytania odnośnie testów suplementów, prowadzenia tematów testowych, zasad rywalizacji itd
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
wyniki wrzucone
z racji mojego, trwającego do 02.01 urlopu proszę o trochę cierpliwości i kontakt mailowy, sklep i tak nie wysle zamówień wcześniej niż po Nowym Roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
to ja otworzę worek z pytaniami,
jest podany termin trwania 7-8tygodni, a czas rozpoczęcia jest określony? pytanie stąd, że redukcję mam zaplanowaną od tygodnia 14/2018 czyli pierwszy tydzień kwietnia, więc jeżeli będzie wymogiem rozpoczęcie redukcji prawie, że natychmiast po wynikach to nie ma sensu się zgłaszać.... choć jeszcze kilka dni temu miałem moment zawahania i chciałem redukcję zaczynać już od tygodnia 10-11/2018
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
przeprowadzamy nabór - max pewnie 1,5 tyg, ogarniamy zamówienia + wysyłkę, testerzy przygotowują wypiskę początkową i lecimy z tematem, więc pewnie połowa marca gdzieś start, zawsze jest sens aby się zgłosić! Jak wygrasz to się będziesz zastawnaiał ,czy przyspieszyć redukcję, mocniej podbić ostatnie dni masy, czy coś innego ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
mocniej podbić ostatnie dni to już się chyba nie da, bo szło "tak sobie" i straciłem cierpliwość do masy na próbach "lean bulking" więc końcówka już dosłownie "po grubości" leci i wymknęła się lekko spod kontroli w sumie to racja, nie zaszkodzi się zgłosić tym bardziej, że to zawsze kolejna motywacja, a w tym roku zamierzam zrobić życióweczkę i w planach od początku redukcji odpalić Bloga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 552 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11093
Czekamy na wyniki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33073 Napisanych postów 23163 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278047
No to bedzie co czytac od stycznia jak test hardcora wyruszy :) trzymam kciuki za dobrych uczestników :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 210 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1687
Wstepnie planowane rozpoczecie nowego testu? Po nowym roku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Dawaj Monkey - powtórka ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33073 Napisanych postów 23163 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278047
pitbull61
Dawaj Monkey - powtórka ?
no ja wskakuje na małe redu od stycznia hehe
. Dajmy się innym wykazać :) aczkolwiek kusi hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
monkey22
pitbull61
Dawaj Monkey - powtórka ?
no ja wskakuje na małe redu od stycznia hehe
. Dajmy się innym wykazać :) aczkolwiek kusi hehe


Nie no, żartuję, ja niedługo masę zaczynam.

Kuba, macie w planach testy masowe ? Dawno nie było takich..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

suplementacja przy długotrwałym stresie

Następny temat

NABÓR do Testu Redukcyjnego dla 2 osób - REDOX Extreme AllNutrition - Rywalizacja

WHEY premium