SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytania na przyszłość.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2721

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1285
Witam. Jestem nowy na tym forum i mam pare pytań. Aktualnie trenuje dyscyplinę sportu która wymaga odemnie trzymania krytycznie niskiej wagi. Mam 21 lat, 183 cm wzrostu i wagę 60.5 kg, jem około 1400 kcal, raz na 2 tygodnie robię cheat meal lub Reefeed day. Nie wiem jeszcze jak potoczy się moja kariera ale ogólnie tak na przyszłość chciałem się was zapytać kilka rzeczy jeżeli moja kariera sportowa nie potoczyła by się jakbym tego chciał;
- Jeżeli zakończę karierę i będę chciał zacząć budować swoje ciało to wiadomo musi być micha i tutaj pytanie się rodzi jaka nadwyżkę kaloryczna przyjąć na sam początek
- Wydaje mi się ze najlepiej by było zacząć od FBW ale tu pytanie do was co wy byście polecali,
- Ile razy w tygodniu trening
Z góry dzięki wielkie za odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11974 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
witaj, kwetsia wyliczenia zapotrzebowania na zero, do tego dodasz +300kcal na start i bedziesz wiedzial co sie dzieje
jak najbardziej trening FBW moze byc 3 razy w tygodniu
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1285
Dzięki za pierwsza odpowiedz ;) właśnie się zastanawiałem czy odrazu z nadwyżka uderzać z grubej rury czy stopniowo ale wydaje mi się ze lepiej stopniowo tak jak ty mówisz po 300 +/- tygodniowo, właśnie bardziej zależało by mi na budowaniu w większości czystej masy mięśniowej a nie zalewaniu się niepotrzebnym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11974 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
to tym bardziej trzeba postepowac stopniowo i powoli, nawet nie podbijac co tyzien, tylko poczekjac nawet 2-3 tyg, to jest sport ktory uprawia sie latami, tutaj potrzeba czasu aby cos sie zadzialo;)
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1285
Jeszcze jedno pytanko, jakich efektów należy spodziewać się w czasie około miesiąca ? Wiadomo nie ma co się do końca waga sugerować tylko lustrem i metrem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11974 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
nie da sie odp
zaczniesz kiedys cwiczyc, to zobaczysz jak to bedzie wychodzilo w praktyce

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
1 Wszedłbym na zero kaloryczne
2 Tak fbw ok
3 jak tylko siłownia to na poczatek 3 x tydzien.
4 jak dopiero zaczynasz to przez pierwsze miesiące powinieneś szybko coś zbudować bo organizm jest świeży i podatny.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1285
Hmm czy ja wiem czy taki świeży ? ;) góra może i jest świeża ale nogi już od około 10 lat są trenowane kiedyś 5 razy w tygodniu, aktualnie 3 ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
No to góra dobrze powinna zareagować, ogólnie dobrze zareagujesz jak teraz spożywasz tyle kalorii, jakieś sporty walki czy coś ze wagę trzymasz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1285
Nie ta strona, sporty zimowe, skoki narciarskie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
TomQ-MAG
nie da sie odp
zaczniesz kiedys cwiczyc, to zobaczysz jak to bedzie wychodzilo w praktyce


dokładnie kwestia wielu czynników ilości włożonego wysiłku , odżywiania , genetyki ale i np. ilości snu czy charakteru pracy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to już nie przesada

Wiecej