SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytania dotyczące diety redykcyjnej

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2424

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75803 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753528
Zbyt mała ilość kalorii. Daj 2600 na początek. Tłuszcze zdecydowanie za nisko. Minimum 1g/kg masy ciała.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 786
Niestety wiem, że to za mało, ale co w sytuacji kiedy nie mam apetytu aby jeść więcej? zmuszać się, żeby mimo wszystko zjeść te np 2400 kcal?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75803 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753528
Daj wtedy tłuszcze w większej ilości. Źródła ich sa mniejszej pod względem objętości, więc nie będzie problemu.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 936 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269919
domer
Daj wtedy tłuszcze w większej ilości. Źródła ich sa mniejszej pod względem objętości, więc nie będzie problemu.

Popieram. Właśnie ostatnio podbiłem trochę tłuszcze (1.5g/kg) oraz białko kosztem węgli i znacznie lepiej się czuję. Nie ma już problemu ze zjedzeniem tego, jestem mniej głodny i to wszystko się lepiej trawi, a nie przelatuje przez człowieka i na kibel nie trzeba tyle latać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Odpowiedni dobór węglowodanów nie inicjuje problemów trawiennych.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2018-05-19 09:31:04
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kuchnia a Pozbycie się wody z organizmu

WHEY premium