SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Pytania

Ankieta - proszę o pomoc

Obowiązkowa fotografia sylwetki (przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała
Wiek 18
Waga / wzrost 71/179
Staż treningowy 6 miesięcy
Cel cyklu Póki co drobna wycinka, masa w trakcie wakacji
Stosowane już wcześniej suplementy CM 1250, WPC SFD
Stosowane wcześniej spalacze Clenburexin/TSE - Oba zero działania i termogenezy (przy ponad 3 razy za dużych dawkach)
Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny
Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie) 2g/kgmc BIAŁKO, 1,1g/kgmc Tłuszcze, WW reszta zapotrzebowania
Przewidziane finanse na cykl do 150zł
Uwagi i sugestie
Wysłana -
Poszukuje naprawdę solidnego Termogenika który będzie solidnie podwyższał temperatura ciała. Biorę obecnie przed treningiem 10g S.A.W'
a z Trec'a i mogę go odstawić jeśli będzie jakaś kosa ze spalacza x).
Większość suplementów rekomendowanych przez sklep SFD/*FD na mnie działa, potrzebuje czegoś mocniejszego. 11 MIESIĄC Redukcji.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Kwestia Twojego doświadczenia i poziomu BF
Możesz spróbować johimbinę
Wysłana -
11 miesiacy redukujesz?
były wprowadzane jakies przerwy?
byc moze potrzeba tutaj nieco odpoczynku od restrykcji kalorycznych, co podbuduje nieco poziom leptyny, hormonów tarczycy i pomoze ruszyc dalej
Wysłana -
popuri
Kwestia Twojego doświadczenia i poziomu BF
Możesz spróbować johimbinę

Jeśli chodzi o doświadczenie to brałem parę mocniejszych rzeczy, bf ok 13/14%
johimbina mi nie odpowiada bo jestem na zbilansowanej diecie gdzie po zjedzonym posiłku idę od razu na trening (zajmuje mi 30 minut dojście na silownie) i johimnina by się słabo sprawdziła jakby w ogóle.
Wysłana -
TomQ-MAG
11 miesiacy redukujesz?
były wprowadzane jakies przerwy?
byc moze potrzeba tutaj nieco odpoczynku od restrykcji kalorycznych, co podbuduje nieco poziom leptyny, hormonów tarczycy i pomoze ruszyc dalej

Robię przerwy co jakiś czas (cheatday, albo trzymam diete i dodatkowo jem co zechce i ile zechce), spalacz by mi w tym pomógł bo ten tłuszczyk leci ale chciałbym się czymś wspomóc
Wysłana -
Black bombsa z doriana próbowałeś ?
Wysłana -
Ja po suplach nie czuję jakiejś wyraźnej termogenzy... W sesnsie czuć to czuję, ale na termometrze tego nie widać
Wysłana -
bo suple nie maja az takiej mocy niestety, moze miks joha+tyrozyna+kofeina by nieco podniosl, ale nie ma co porownywac do lekow typu clen, ze bedziemy siedziec z granica 37 na termometrze
Wysłana -
Mam mozliwosc ogarniecia T5 - bedzie kosa po tym?
Wysłana -
wg mnie produkt nie dla Ciebie, nie ten etap i staż
Wysłana -
j/w ale czy będzie kosa trudno powiedzieć na co trafisz.
Strona 1 z 11
Dodaj odpowiedź