SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pvl - Whey Gourmet

temat działu:

Pvl

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11748

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Pvl - Whey Gourmet





OPIS PRODUKTU

PVL Whey Gourmet to nowoczesny suplement ułatwiający zaspokojenie dziennego zapotrzebowania organizmu na proteiny. Polecany jest osobom aktywnym oraz sportowcom, a także tym, którzy posiadają niepełnowartościowy jadłospis (ubogi w proteiny).

PVL Whey Gourmet wspomaga zdrowy i aktywny styl życia, sprzyja zachowaniu umięśnionej i wysportowanej sylwetki oraz wspomaga rozwój zdolności wysiłkowych. Może być stosowany w trakcie diety redukcyjnej z racji obniżonej zawartości tłuszczu i węglowodanów.

PVL Whey Gourmet zawiera w składzie proteiny o zróżnicowanych czasach wchłaniania, dzięki czemu jego działanie jest niezwykle długotrwałe.

PVL Whey Gourmet dostarcza wszelkich niezbędnych do rozwoju aminokwasów, ze specjalnie zwiększonym udziałem BCAA (aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach bocznych), L-glutaminy i argininy.

PVL Whey Gourmet pozwala na prawidłowy przebieg procesów anabolicznych, wspomaga efektywność regeneracji powysiłkowej, a także zapobiega proteolitycznemu rozpadowi białek mięśniowych.

PVL Whey Gourmet charakteryzuje się doskonałą rozpuszczalnością i posiada aż 16 różnych wariantów smakowych do wyboru- każdy znajdzie coś specjalnie dla siebie.


Sposób użycia:

Stosuj jedną porcję (34g) zmieszane z wodą około 30 minut po treningu.

Dostępne smaki: Truskawka/banan, Lody waniliowe, Czekolada-mięta, Karmel, Masło orzechowe - czekolada, Mus czekoladowy, Jagoda, Malina, Pomarańcza, Pina Colada, Biała czekolada, Czekolada mleczna, Cappuccino Frappe, Ciastka z kremem, Trufle z czekoladą i wiśniami.

Skład:





Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-09-19 14:02:04

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1134 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24564
Mniammm smaki poprostu pycha,rozpuszczalność rewelacyjna 2 ruchy szejkerem i można pić-piłem z wodą więc z mlekiem to przypuszczam że smakowałoby niczym nektar.Pyszne białko.Polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2713 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23810
super smak..szkoda ze cena duza:(

SFD Team, na forum od 2002-10-05

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 298 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33505
dla mnie jedne z najlepszych bialek na rynku... Rozpuszczalnosc idealna smak rowniez, niestety cena "wyciagnieta z kapelusza" przez polskiego dystrubutora. Biorac pod uwage ze jednak czesto mozna kupic za polowe tej ceny to nie ma sie co dlugo zastanawiac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 161 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4417
To jest najlepsze białko jakie miałem. Nie wiem jakim stopniu sie przyczynia w zakresie budowy miesni, natomiast wiem jedno, ze samkuje rewelacyjnie. Pokusiłbym sie o swierdzenie ze jest smaczniejsze od shejka, a smak "Capucino Frappe", jest lepszy od oryginalnego Frappe Nescafe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hej Mam to białko dwa miesiące po treminie. Jak będzie z jego wartością odżywczą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2882
jak zamknięte było do tej pory to luz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 218 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6031
Skład PVL Whey Gourmet:

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pvl - Monster Maxx

Następny temat

Pvl - NOX STAC

WHEY premium