SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pvl - Mutant Mayhem

temat działu:

Pvl

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14458

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12025 Napisanych postów 160375 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234190


Mutant Mayhem

Opis
MUTANT MAYHEM

Alfa-Ketoglutaran Argininy –bierze udział w powstawaniu tlenku azotu i tym samym wykazuje zdolność do rozszerzania naczyń krwionośnych, pozwalając na lepsze ukrwienie mięśni i tkanek miękkich. W sposób pośredni bierze udział w syntezie cGMP, które wraz z ATP, bierze udział w procesie skurczu mięśni oraz wykazuje działanie anaboliczne. Wpływa na wydzielanie hormonu wzrostu, wspiera proces regeneracji wątroby, jest ważnym prekursorem dla kreatyny. Niestety, ale tradycyjna forma Argininy bardzo łatwo ulega rozpadowi w żołądku i tym samym niewielka jej ilość dociera do miejsca przeznaczenia. Aby temu zapobiec Jack3d zawiera Alfa-Ketoglutaran Argininy, który jest o wiele mniej wrażliwy na działanie kwaśnego środowiska układu trawiennego, co sprawia, że możemy cieszyć się wszystkimi zaletami zwykłej Argininy przy stosowaniu znacznie mniejszych dawek.

Krealkalyn - opatentowana postać monohydratu kreatyny o wysokiej biodostępności, znacznie skuteczniej uzupełniająca zasoby kreatyny w tkance mięśniowej, aniżeli zwykły monohydrat. Magazynuje i transportuje grupy fosforanowe do syntezy białek i skurczów włókien mięśniowych.

Beta-Alanina – wraz z Histydyna wchodzi w skład Karnozyny, związku odpowiedzialnego za opóźnianie procesu zmęczenia mięśni podczas intensywnych treningów. Tworzy również dipeptydy odpowiedzialne za „odkwaszanie” szybkokurczliwych włókien mięśniowych, dzięki czemu możliwe jest jeszcze większe wydłużenie czasu treningu i zwiększenie jego intensywności, jak również przyspieszenie procesu regeneracji powysiłkowej oraz zmniejszenie ogólnej bolesności mięśni towarzyszącej wyczerpującym treningom. Beta-alanina zapewnia także prawidłową prace ATPazy, enzym biorącego udział w procesie uwalniania energii, co w bezpośrednio sposób przekłada się na zwiększoną zdolność naszego ciała do podejmowania wysiłku.

Kofeina - działa pobudzająco, obniża poziom adenozyny, hamuje rozpad cAMP – tym samym wzmacnia zachodzące w organizmie procesy termogeniczne (wydzielanie energii powstałej podczas spalania tłuszczy w postaci ciepła) i lipolityczne (rozkład tłuszczy na wolne kwasy tłuszczowe).

1,3 Dimetylamylamina(Geranamina) - to naturalnie występujący w przyrodzie związek o działaniu podobnym do Adrenaliny. Składnik ten jest doskonałym źródłem dodatkowej energii. Geranium wpływa również na szlaki odpowiedzialne za kontrolowanie apetytu i działanie termogenne. Bardzo silnie stymuluje proces redukcji zapasowej tkanki tłuszczowej, jak również pomaga w zwiększeniu intensywności treningów.

Pozostałe składniki: Kwas cytrynowy – regulator kwasowości, naturalny aromat pomarańczy, acesulfam potasu i sukraloza – subst. słodzące, dwutlenek krzemu - emulgator, beta karoten - barwnik
Zalecane dawkowanie

Dzień Treningowy: Jedna porcja (1miarka) na 30-45 minut przed treningiem.
Dzień Nietreningowy: Nie stosować.
Wartości odżywcze

SKŁADNIKI AKTYWNE Mutant Mayhem
Porcja 6g
Ilość porcji w opakowaniu 45
Opakowanie 270g
Zawartość jednej porcji zaw:
A-AKG
Krealkalyn
Beta Alanina
Kofeina
1,3 Dimethylamylamine

Test
https://www.sfd.pl/Test_i_Opinie_Mayhem,_Friction,_Myo_Blitz_-t855352.html

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2013-01-22 11:53:35

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 2274 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31242
świetny produkt, działaniem przypominający 1MR z bpi. Z tymże teraz geramine wycofali z niego :/
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 30 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 251
Bardzo dobry produkt,tylko trzeba uważać z dawkami.Kiedyś przez pomyłke wsypałem 3 miarki i tak mnie porobiło,że jak o 16 miałem trening,to do 2 w nocy siedziałem w kuchni i próbowałem opanować drżenie całego ciała...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12025 Napisanych postów 160375 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234190
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 64 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2310
Dziwię się skąd takie dobre opinie.W pierwszy dzień zaserwowałem sobie regulaminowo 1 miareczkę i na siłce zero pompy zero energii,pomyślałem że pewnie dlatego że dłuższy już czas biorę tego rodzaju suple.Ok na następnym treningu 1,5 miarki i efekt ten sam-mizerny.Dopiero przy 2 miarkach odczułem pobudzenie itd.Ale jeżeli na już na starcie mam walić po 2 miarki to jeszcze trochę i będę musiał wskoczyć na 3.Więc produkt jak dla mnie kiepski od siebie polecam mesomorpha,muscle marinade,no shotgun
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 123
Jak dla mnie produkt bardzo dobry. Wziąłem 2 miarki i fajne pobudzenie. Pompa też była ciekawa, ale działania Beta-Alaniny nie odczułem. Ale jestem na TAK
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pvl - Mutant Rage

Następny temat

Pvl - Multi Maxx

WHEY premium