SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Push pull legs

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4789

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347354
Teraz trening jest ok. Zatem odpowiedz na pytania uwazam za zbędna.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3531
Serio nie jest za dużo na plecy? Aż 24 serie na tydzień? I nie za mało na dwugłowe uda?

I czy tak ma wyglądać to 5x5 jak na zdjęciu z martwym? Że robię rozgrzewkę potem ciężar dajmy to 90x5 i potem zmniejszam ciężar ale nadal 5 powtórzeń tak?

I ostatnie pytanie czy robić tak, że dwa dni trening jeden off czy stałe dni np.
Poniedziałek push wtorek pull
Czwartek push piątek pull? I sobota niedziela off
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347354
Plecy to duża grupa, więc 24 serie tygodniowo to nic specjalnego.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3531
A jak z tym 5x5? Tak jak z martwym robiłem?
I jak rozłożyć ? Dwa dni trening jeden off czy poniedziałek push
wtorek pull
Środa of
Czwartek push
Piątek pull
Sobota off
Niedziela off
?
I myślę żeby dodać coś na dwóglowe uda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347354
Najlepiej

push
pull

wolne
push
pull

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347354
Nie rozumiem pytania o 5 x 5.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3531
Czyli czasem wyjdzie 4x w tyg a czasem 5 tak?

A co do 5x5 to czy ma to wyglądać jak na screenie. Jadę regresja więc, przynajmniej 4 dobre serie rozgrzewkowe i podchodzę do dajmy 90x5 potem 85x 80x5 75x5 70x5
Czy robić stałym ciężarem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347354
Nie, weekend całkowicie wolny. Te dwa dni offu duzo daja jesli chodzi o regeneracje i efekty. 5 x 5 stałym ciezarem
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3531
Tutaj ma się jak to wygląda od tamtej pory :)
Nie zapisało mi kilku treningów dlatego daty mogą być inne niż planowo :
Poniedziałek pułk
Wtorek push
Środa wolne
Czwartek pull
Piątek push
Weekend off













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3531
Wyniki siłowe : od czerwca
Mc - 30 kg na sztangę dodałem a maxa nie sprawdzałem ( i już zaczynają się schody)
Podciąganie około + 6,25kg ( minimum zapasu żeby dodać)
Wiosło hantlem + 10 kg ( na piątkach jeszcze troche zapasu) ( na hyper już zaczynają się schody)
Face pull i sztanga prosta nachwytem też progres kilku kilogramów

To był poniedziałek pull power

Siady high bar coś ponad 15 kg na piątkach ( na hiper też jakoś tak :D )
Wyciskanie hantli na płaskiej na piątkach około 9-11kg
Wycisk hantli na skosie dodatnim około 6 kg
Ohp 5-7,5 kg progresu
Dipssy dobre ponad 7kg

To był push power we wtorek
Co do wyciskanie hantli z supinacja w piątek to :
Nie mam pojęcia bez bicia bo jak zaczynałem robiłem piramidka a teraz odwrotna ale też na +
Co do francuza to minimalny progress nie wiem czemu ( 1)
Wycisk hantli na barki. Też minimalnie z 2.5 kg to samo z wznosami bokiem


















Zmieniony przez - Sebaaaaaaa w dniu 2018-10-05 16:39:12
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nietypowy plan

WHEY premium