SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Push Pull Legs do oceny

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 973

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52053
Witam, prosiłbym o ocenę planu, główny cel sylwetka i trochę siły.
Trening wygląda tak:
PUSH/PULL/LEGS/IZOMETRIA/PUSH/PULL/IZOMETRIA
Chce trenować pełny tydzień, dni wolne mam zamiar przeznaczyć na izometrię (trening około 30 minut) w celu polepszenia możliwości jeśli chodzi o SW (nie mam zbytnio na to sił po treningu siłowym).
Prosiłbym o weryfikację planu, zaznaczam, że podczas wykonywania OHP na ciężarze +50kg miewałem problemy z przechodzeniem "prądu" przez dłoń co uniemożliwiało mi progress, dlatego wymieniłem to ćwicznie na pompki.


PUSH SIŁA

Przysiad 4x6
WYCISKANIE PŁASKA 4x5
Pompki na rękach opierając nogi o ścianę 4x10
Wyciskanie skos 4x5
Francuz/ściąganie linki wyciągu 4x8-10
Wznosy hantli bokiem stojąc 4-10


PULL SIŁA

Podciąganie nachwyt 4x5 z obciążeniem
Podciąganie podchwyt 4x5 z obciążeniem
Wiosłowanie sztangą 4x6
Uginanie ramion z supinacją 4x10
uginanie ramienia siedząc/młotki/gryf prosty - rotuje ćwiczeniami
szrugsy 3x10
face pull 4x10-12

NOGI

Przysiad 4x8
Wspięcia na palce ze sztangą na karku 3x15
przysiad ze sztangą z przodu 3x8
Martwy 3x8
Wykroki 3x10


PUSH

WYCISKANIE PŁASKA 4x10
Pompki na rękach opierając nogi o ścianę 4x10
Wyciskanie skos 4x10
Francuz/ściąganie linki wyciągu 4x10
Wznosy hantli bokiem stojąc 4x10


PULL

Podciąganie nachwyt 4x12
Podciąganie podchwyt 4x11
Wiosłowanie sztangą 3x10-12
Uginanie ramion z supinacją 4x10
uginanie ramienia siedząc/młotki/gryf prosty - rotuje ćwiczeniami
szrugsy 3x10
face pull 4x10-12



Zmieniony przez - ppoe789 w dniu 2018-05-28 18:05:52
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
W dni wolne mięsnie powinny mieć czas na regenerację. Myślisz, że izometria wtedy jest wskazana?


Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2018-05-29 10:23:42

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52053
Nie mówię, że to najlepsze wyjście, ale ciężko zabrać mi się za te ćwiczenia po treningu siłowym, myślę również, że nie są one przesadnie intesywne.
Tak to zwykle wygląda:
Hollow body, rozjeżdzanie się do pompki z wyciągniętymi rękami do przodu,L-sit,plank, stanie na rękach pod ścianą, ćwiczenie pod back lever'a i fronta - 3 obwody



Zmieniony przez - ppoe789 w dniu 2018-05-29 10:54:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
Wrzuć po treningu siłowym te ćwiczenia. Hollow body fajnie działa na brzuch, więc po pull się nadaje świetnie.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Opinia-Trójbój

Wiecej