SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Push Pull średniozaawansowany do oceny.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2170

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 695
Prosiłbym o ocenę i ewentualne korekty mojego treningu. Trening 4 x w tygodniu, cel - masa. Zastanawiam się czy nie jest przeładowany.

Poniedziałek Push:
- przysiad 3x
-wykroki 3x
-klatka płasko 3x
-klatka skos góra 3x
-rozpiętki skos góra 3x
-wyciskanie hantle góra( barki)3x
- dipy3x
- ściąganie linek na bramie 3x

Wtorek Pull:
- podciąganie nachwyt z obciązeniem 3x
- wiosłowanie podchwytem sztangą 3x
- martwy ciag 3x
- unoszenie hantli w opadzie ( tył barkow) 3x
- podciąganie podchwytem z obciążeniem 3x
- uginanie hantli stojąc 3x
- 2 ćwiczenia na brzuch

Czwartek Push:
- Przysiady 3x
- Łydki 3x
- Klatka płasko 3x
- Klatka skos góra 3x
- Rozpiętki na bramie 3x
- Unoszenie hantli bokiem 3x
- Francuz hantle 3x
- Ściąganie drązka na wyciągu 3x

Piątek Pull:
- Podciąganie nachwytem 3x
- Wiosłowanie nachwytem 3x
- Martwy ciąg 3x
- Unoszenie sztangi w opadzie tułowia( tył barkow) 3x
- Uginanie sztangi stojąc 3x
- Uginanie hantli siedząc w podporze o kolano 3x
- Brzuch 2 ćwiczenia







Zmieniony przez - veb3 w dniu 2017-06-13 20:57:46
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
Jaki staż ? Jak się odżywiasz? Jak trenowałeś do tej pory?

Dobrze jakbyś wrzucił ankietę z podwieszonych.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 695
Dieta jest dopięta, aktualnie próbuje cbl, masa idzie powoli do góry i pasuje mi taki model zywienia. Staż, 2 lata bez przerw. Próbowałem już FBW, Push Pulla, niedawno splita i teraz chciałbym wrócić do Push Pulla.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
ja tam widze 2 razy więcej klaty niż nóg co mi sie troche niezgadza. choć nie wiem jaki cel - moze prio na klate? i ogólnie góra naładowana a nogi biednie. na dwójki tylko MC, na czwórki tylko przysiad, ewentualnie wykroki, na poślad nic nie masz. za to klata to połowa twojego treningu. sugeruje odjąć po 1 ćwiczeniu na klate i dodac za to coś więcej na kopyta, szczególnie na tył nóg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 695
Chciałem dać lekki priorytet na klatę. Jesli chodzi o małą liczbe ćwiczeń na nogi to wynika z tego, że kierowałem się zasadą, że mniej więcej 2 ćwiczenia na partie( wyjątek klatka). Ale faktycznie, może dodam coś na nogi kosztem klatki, bo potraktowałem je zbyt ogólnie ;)


Zmieniony przez - veb3 w dniu 2017-06-14 00:03:00
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do oceny - Powrót na siłownie

Wiecej