SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pursuit of happiness. Moja pogoń za szczęściem.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1553

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 172
Witam Was Ladies,

Pozwolę sobie siebie przedstawić.
Ola, 22 lata, studentka.
Rok temu schudłam z 102 kg, aż do w pewnym momencie 72-73 kg. Niestety, gdy po licencjacie wróciłam do domu rodzinnego, do niekończącego się jedzonka, w międzyczasie miałam kilka ostrych stresów, miałam "wspaniałą" wymóweczkę, żeby jeść, jeść, jeść. Jednym słowem spieprzyłam.
Dziś ważę 86-87.
Od jutra muszę wziąć się za siebie, po takiej super zmianie, redukcji kilogramów, wrócić do obrzydliwego spaślaka, ohyda. bleh.
Więc od jutra chcę od nowa zacząć program i tym razem zejść jeszcze niżej. Uprzednio, nie za wiele ćwiczyłam. Miałam różne fazy, gdzie przez 2 ytgodnie ćwiczyłam dzień w dzień, póżniej przerwa itd itd.
Oczywiście taka duża zmiana w kg nie obyła się bez utraty jędrności, aczkolwiek nie był to ogromny problem.
Teraz chciałabym biegać... Mam tylko jeden problem. Otyłość brzuszna.
Nawet jak schudłam do tych 72 kg miałam okropnie duży brzuch. Nic na niego nie działa. Nawet jeśli chodziłam na fitness, nie widziałam poprawy szczególnej niestety.
Dziewczynki, macie jakis sprawdzony sposób na brzuch?
Chcę się oprócz redukcji zająć rzeżbą, totalnym ujędrnieniem.
Jeżeli macie jakieś sugestie, będę ogromnie wdzięczna.
Oprócz tego, przez kilka dni chce przeprowadzić dietę płynną dla oczyszczenia organizmu i dodania sobie minimalnie motywacji.

Później chcę super zdrowo się odżywiać, inspiracje czerpie tutaj: https://www.sfd.pl/[art]_Co_jedzą_Ladies_SFD_-t752315.html

Pozdrawiam Was serdecznie, podziwiam.

Będę zaglądać jak najczęściej!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 172 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7380
Olka, popełniałam (i pewnie dalej popełniam) aż nadto. Większy probel jest z tym, że dużo tutaj teraz takich "postanowień noworocznych" co to zaczynają nowe tematy wyskakując ze swoimi superpomysłami typu: dieta 1000kcal, hopki galopki z E.CH czy 500 brzuszków dziennie codziennie jednocześnie nie zaprzątając sobie głowy tym, na jakim forum śmiecą. Ty przychodzisz tutaj i sprawiasz wrażenie, że jak się zaprzesz, to góry przeniesiesz. Pokazujesz, że wiesz co to ciężka praca, a zaraz potem mówisz "Nie, nie potrafię". Domyślam się, że nie muszę Ci tłumaczyć, ile pracy trzeba włożyć, żeby coś osiągnąć. Po to dziewczyny proszę, żeby przeczytała regulamin, bo widać że masz samozaparcie, ale brakuje wiedzy.
Masz na wątku Rudą, masz Arphiel - dziewczyny, które znają się na rzeczy. Daj sobie pomóc: wstaw zdjęcia, a więcej będą w stanie doradzić. Ale tymczasem musisz pokazać pracę ze swojej strony. Sama piszesz, że jesz samą chemię. Zaplanuj więc dobrą miskę, pokaż tutaj i zrealizuj :)

Zmieniony przez - tanka w dniu 2013-01-15 14:19:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Sugestie będą, gdy wrzucisz ankietę, fotki i rozpiskę jedzeniową, bez tego nie wystartujemy.
Do tego obowiązkowa lektura regulaminu i artykułów w nim podwieszonych

Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2013-01-13 20:34:21

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 172
Ruda, czy mogłabyś podać linki, bardzo Cię proszę. Z góry dziękuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
https://www.sfd.pl/Koncepcja_i_regulamin_działu-t666947.html

Ankieta w punkcie 4 jest. Ale warto i resztę dokładnie przestudiować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 172
Dziękuję:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 172
Wiek : 22
Waga : 85,5
Wzrost : 175/6
Obwód w biuście(1) : 109
Obwód pod biustem : 92
Obwód talii w najwęższym miejscu (2): 93
Obwód na wysokości pępka : 104
Obwód bioder (3): 112
Obwód uda w najszerszym miejscu: 64
Obwód łydki : 42
W którym miejscu najszybciej tyjesz : brzuch, uda , biodra
W którym miejscu najszybciej chudniesz : piersi, ramiona
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: od 3 tygodni nic, wcześniej bieżnia, fitness 2 x w tygodniu
Co lubisz jeść na śniadanie: bułeczki :/
Co lubisz jeść na obiad : mięso: kurczak, wszelkiego rodzaju kasze: np kuskus, jeczmienna
Co jako przekąskę : soki świeże owocowe, owoce
Co jako deser : owoce, słodycze (nie chce więcej!)
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia: ogólny dobry
czy regularnie miesiączkujesz: Tak
czy bierzesz tabletki hormonalne: Nie
czy przyjmujesz leki z przepisu lekarza: witamina B12, magnez
Preferowane formy aktywności fizycznej: spinning <3, bieżnia, orbitrek
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : czerwona herbata, przeróżne preparaty Slim, chrom
Stosowane wcześniej diety : Dukan, 1000 kcal, nawet kiedyś kopenhaska

Proszę o pomoc <3 Mam ogromny problem z brzuchem, nie pomagają na niego brzuszki... nie wiem co mogę robić zeby spalic tluszcz!! oprocz diety... i jak ujedrnic sie podczas chudniecia , bardzo zalezy mi rowniez na podniesieniu piersi.. wszystkie laseczki wyrzezbione maja piekne piersi! pragne tego!


Pomocy <3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 191 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5128
Jeszcze nam powiedz co jadasz, najlepiej zrzutem z dziennika , tutaj do przestudiowania https://www.sfd.pl/-t752315.html no i zdjecia sylwetki dla szefowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 172
kurde mol:P zdjęcia :P wrzuce jak najszybciej mi sie uda zrobic... ale wesolo mi nie bedzie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 172
Jeżeli chodzi o to co jem, to nie jestem w tym momencie na diecie. Nie umiem sobie ustalić diety fajnej, która b ędzie wspomagac spalanie. nie umiem, mimo tego ze czytam na ten temat itd. ale jedna z lepszych diet to 1000 kcal. ja niestety jestem czlowiekiem ktory musi miec ograniczenia jakies. nie istnieje dla mnie cos takiego jak jedz mnie, jest to dla mnei abstrakcja, wole miec ograniczenie, jedz 1000 kcal, albo iles g bialka itd na dzien. jest mi wtedy latwo kontrolowac. a w tym momencie, szczegolnie okres swoateczny, nowy rok. żarłam, tak,tak żarłam, nie jadłam WSZYSTKO. wstyd. ale ja wiem ze jak chce, to moge wszystko. mam ogromna motywacja. ale mam rozwniez lenia i reakcje lancuchowa, ktora jest oparta na tłumaczeniu sie(powrot do domu, nowy rok, swieta, a przeciez wczoraj malo zjadlam itd.) ale jezeli sie zapre, to nic mnie nie zlamie(wiec nie wiem czemu ostatnio mi tak zle idzie) ehh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 191 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5128
Dieta 1000 kcal to dramat i efekt jojo gwarantowany :( na wstępie trzeba zrozumieć, że katowanie organizmu nic nie daje, a na pewno nie polepsza jakości ciała, tylko je wyniszcza. Po wrzuceniu fot i ocenie sylwetki, któraś z szefowych da Ci dokładne wytyczne ile gramów białka, tłuszczu i węgli możesz jeść i tego się będziesz trzymać, to będzie Twoje ograniczenie i przykazanie MĄDREJ diety. Spoko, też przeżywałam dramat ze sie muszę sfocic i wrzucić na forum, ale to na prawdę pomaga się później zmotywować do pracy... Będę trzymać kciuki:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 172
dziekuje kochana. myslalam zeby przez kilka dni zrobic sobie diete oczyszczajaca; płynna. tylko swieze owoce i warzywa, zeby organizm troche ruszyl oczyszczajac sie, i zebym ja jakies gramy dostrzegla na wadze, i troche sie zmotywowala. ja po 1000 utryzmywalam wage rok,i schodzilam w dol juz po przerwaniu diety. powrot do domu, problemy zdrowotne, nieudana realizacja planow zyciowych (tlumaczenie sie, wiem wiem....) odjela mi chec do takich dzialan jak sport, ladne ciuszki, dietka, czucie sie fajnie.... niestety.. i wtedy zaczelam tyc (w krotkim okresie czasu :/)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Niepewność

Wiecej