SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Punkt spustowy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5687

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Hejka, moze Wy mi jakos pomozecie. Kompletnie nie mam pojecia co jeszcze moge zrobic. Najpierw powiem krotko czym sie zajmuje: silowo cwicze od 3 lat ( tylko cwicznia wielostawowe i dosc ciezko, i dodatko trenuje dwuboj olimpijski). Mam dosc duze doswiadczeni jesli chodzi o trening, mobilnosc, anatomie i ogolnie funkcjonowanie naszego ciala. Raczej nie mialam zadnych kontuzji, problemow zdrowotnych i tak dalej. Ale od 8 tygodni walcze z moim barkiem ktory odmowil posluszenstwa, chodzi o punkt spostowy, a dokladnie i cala sklejona powiez ( deltoideus medialis), jest wielkosci i grubosci kciuka i chole*** boli przy wyciskaniu i ogolnie ruszaniu reka. Bylam 3 razy na iglowaniu i kompletnie nic nie pomoglo. Chce wrocic juz do normalnych treningow ale z taki barkiem moge tylko pomarzyc. Pomozcie

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1026 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38199
Spróbuj dotrzeć tam w miare możliwości ucisk pileczką na ten punkt :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Pileczka probowalam wiele razy, nie pomaga, dlatego wlasnie poszlaam na akupunkture, ktora tez nie wiele pomogla

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Oprócz igłowania miałaś również przeprowadzone badanie fizykalne oraz diagnostykę ? Ból barku wcale nie musi pochodzić od niego


tomik2
Spróbuj dotrzeć tam w miare możliwości ucisk pileczką na ten punkt :)


jak tam biodro ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Mialam tylko sprawdzane okolice lopatek i karku. Dodatkowo robilam masaz sportowy i mam dosc spiety infraspinatus. Wczesnij bark bolal przy kazdym ruchu, teraz boli jak robie WL a jak robie military press to po prostu nie mam kontrolo nad tych barkiem. Czasami mam wrazenie ze cos ,,chrupie,, w stawie barkowym

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
spennende
Bylam 3 razy na iglowaniu i kompletnie nic nie pomoglo.


spennende
Mialam tylko sprawdzane okolice lopatek i karku. Dodatkowo robilam masaz sportowy i mam dosc spiety infraspinatus. Wczesnij bark bolal przy kazdym ruchu, teraz boli jak robie WL a jak robie military press to po prostu nie mam kontrolo nad tych barkiem


to jak to w końcu jest ? byłaś u lekarza / osteopaty / fizjoterapeuty ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Bylam u naprapaty, probowal to rozbic, rozmasowac okolice lopatek ale nie pomoglo. W ostatnim czasie duzo trenowalam rwanie i przez to chyba tak mi spielo bark

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1026 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38199
BPL-G
Oprócz igłowania miałaś również przeprowadzone badanie fizykalne oraz diagnostykę ? Ból barku wcale nie musi pochodzić od niego


tomik2
Spróbuj dotrzeć tam w miare możliwości ucisk pileczką na ten punkt :)


jak tam biodro ?




tomik2
Spróbuj dotrzeć tam w miare możliwości ucisk pileczką na ten punkt :)


jak tam biodro ?

biodra*

Śmigam na basen, rehabilitacje 3x w tygodniu, w domu sie intensywnie rozciągam, po świętach ruszam na artroskopie.

Biodra bardzo minimalnie bolą jak stoje dłużej w miejscu a tak to chodze chociaz zakres mam ograniczony troszke tzn zgięcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
To konieczna będzie artroskopia ? Co lekarz powiedział , byłeś u tego terapeuty co polecałem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1026 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38199
konieczna, na rezonansie wyszła mała nadbudowa którą trzeba usunąć i wyrównać chrząstke.
co do terapeuty to bylem ale zmieniłem miejsce zamieszkania i teraz gdzie indziej śmigam

na chwile obecną walczymy z miesniami tj gruszka, prosty uda, grupa kulszowo goleniowa, biodrowo-ledzwiowy etc



Zmieniony przez - tomik2 w dniu 12/4/2017 4:16:37 AM

Zmieniony przez - tomik2 w dniu 12/4/2017 4:19:38 AM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
ok, rozumiem to życzę powodzenia z zabiegiem i w dalszych zmaganiach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Usunięta nerka - Pytania

Następny temat

probiotyki, maślany i laktoferyna

WHEY premium