SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Pumpkin seed All Nutrion

Wysłana -
Witam, kupiłem, pumpkin seed z All Nutrion , czy można takową kapsułkę otworzyć i zawartość czyli ekstrat z pestek dyni wysypać do szklanki wody ? .

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Możesz zrobić co chcesz , jednak smak nie będzie powalał
Wysłana -
ale po co do szklanki wsypywać, ja już to na łyżeczkę, do buzi i popij wodą. A co nie mozesz kapsułki przełknąć ?
Wysłana -
jw duzo lepsza opcja jak chcesz to jakos przelknac
Wysłana -
No niestety mam refluks przelykowo żołądkowy i każda większa kapsułka zostaje po prostu przez jakis czas w przełyku tak samo jest z jedzeniem większych kawałków , jak muszę to przełkne ale jest to dla mnie męczące... Wiec jesli wysuje zawartość pumpkin seeda nie spowoduje to słabszego efektu itp ?
Wysłana -
nie spowoduje tylko nie wiem jak ze smakiem czy nie podrażni Ci przełku, nie wiem jaki smak ma ten proch, czy jest ostry czy łagodny
Wysłana -
Jak masz takie problemy przełykowe to wysyp na łyżeczkę zawartość , zalej wodą i do buzi popijając dużą ilością wody odrazu . Ewentualnie rozpuść w szklance w 100-200ml wody i pij. Jak smak okropny to wymieszaj z jakimś sokiem lub innym suplementem o mocnym smaku
Wysłana -
nie wiem jak dynia smakuje w formie ekstraktu, ale wiem, ze rozenca gorskiego nie przebije nic i tam nawet sok nie pomaga%)
Wysłana -
Ja rozgryzam różeńca z sfd. Nie mam z tym problemu Każdą kapsułkę można otworzyć i spożyć jej zawartość. Rzeczywiście lepiej na łyżkę, niż do szklanki. Sporo może zostać na dnie/bokach szklanki
Wysłana -
ja widac kwestia gustu, dla mnie nie do przelniecia%)
Wysłana -
Prawdopodobnie dla większości osób rzeczywiście tak będzie. Pamiętam jak miałem w proszku mielony korzeń, to rzeczywiście nie należało do smacznych spożywając 5g
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź