SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pulsometry

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2160

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 776 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3259
A wasnie zobie przeszedłem ze stroni tzn z atlasu ćwiczeń na sprzet.
I mnie przekierowło na strone kettlera. A tam co widze pulsometry. Super juz dawno planowałem kupic i fajnie teraz sobie pewnie zamówię. Asekuracyjnie sprawdzam cene okej najtańszy około 200 pln może być.

Po czym wchodze na pulsometry dla kolaży a tam najtańszy 550 pln

cholerka o co chodzi może mi ktoś wytłumaczyc dlaczego

najańszy pulsometr do biegania kosztuje 290pln do fitnessu 250 pln a do kolartwa tyle choelra

zns się w ogóle ktos na pulsometrach jaki maja funkcje i tak dalej.

Czy na przykład nie dąło by sie stodowac takiego pulsometru od fitnessu do jazdy na rowerze???

z góry dzięki z odp i obiecuje sogi

Psychika jest jak haszysz, wydaje sie byc twarda i nieplastyczna ale po dostarczeniu odpowiedniej porcji energii łatwo daje się modelowac.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 2286 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21699
ja uprawiam kolarstwo i stosuje pulsometr firmy Sigma Sport PC14. kupiony na allegro za 210 zl. teraz juz taniej dostanuesz.
takie drogie pulsometry sa firmy Polar ale one juz sa profesjonalne i naprawde wypasione.
ale Sigma wcale nie jest gorsza. ja jestem z niego szczesliwy. polecam go. model wyzszy ma dodatkowo fukcje pokazujaca ilosc spalonego tluszczu i kosztuje jakos 30 zl wiecej. popatrzw ofercie sigmy po prostu

Student Turystyki i Rekreacji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Kazdy sprzęt do użytku w ruchu/wstrzasach/zmiennych warunkach pogodowych kosztuje wiecej, to normalne. Wg mnie mozna uzywac tez tych najzwyklejszych, ponadto wiele dodatkowych funkcji jest bezuzytecznych bo podaja dane ktorych wynik jest wypadkowa zbyt wielu zmiennych.

Jesli potrzebny Ci pulsometr do kontrolowania intensywnosci wysilku np. aerobow, kup najtanszy z tych sredniej jakosci (np. sigma, j/w)

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 791 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10498
https://www.sfd.pl/temat201511/ 

I'm Dr JeKyLl AnD mR jAcKaSs

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
z tego co sie orientuje, pulsometry dla kolarzy maja funkcje okreslajace tempo, czestosc skurczow serca, pomiary mocy itd. po prostu dla biegacza teoretycznie wystarcza pomiar tetna i wyznaczanie/pokazywanie stref itp. a kolarze potrzebuja juz wiekszej ilosci danych

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 776 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3259
dzieki

Psychika jest jak haszysz, wydaje sie byc twarda i nieplastyczna ale po dostarczeniu odpowiedniej porcji energii łatwo daje się modelowac.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy pompki rozwijaja klatke?

Następny temat

klatka - wazny problem kosmetyczny

WHEY premium