SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pulsometr lifetec czy inny?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3626

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 69
Witam mam pytanie chce kupic sobie pulsometr do cwiczenia na silownii a takze rower i bieganie nie jestem jakims zawodowcem zastanawiam sie nad pulsometrem lifetec http://allegro.pl/pulsometr-medion-lifetec-md15215-zegarek-okazja-i1817575853.html jest tani ma wiele funkcji. Jedyne co to mialem go porzyczonego i na silowni niekiedy przechwytuja puls maszyny do biegania i juz potem nie lapie chyba ze z tym pozyczonym cos nie tak? nie chce duzo wydac co polecacie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Trzeba w takiej sytuacji używać pulsometru z kodowaniem transmisji. Ja używam Polara, ale Polary sa raczej drogie

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 69
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Nie

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mam tą sigmę pc-9 i mimo, że nie ma kodowania sprawdza się BDB, o wiele lepiej niż wcześniejszy 25.10 z kodowaniem(który pokazywał momentami bzdury lub w ogole sie nie łączył). Zresztą jak masz trenować na maszynie a ona ma swój pulsometr to po co Ci Twój? Jak trenujesz sam to spokojnie bez kodowania da radę. Gorzej jakbyś miał w maratonach czy z kolegami biegać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 69
chce miec tez na silowni w momencie gdy cwicze puls i wiedziec ile spalam itp. to polecasz ta sigme?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
U mnie spisuje się bdb a korzystam z jego na siłowni (musze pilnować puls) i przy bieganiu. Nigdy nie miałem problemu, że łapało nie mój puls - gdyż nikt u mnie na siłowni nie ma pulsometru. Kodowanie sprawdza się tylko wtedy kiedy kilka osób ma pulsometr, by nie łapało cudzego pulsu, niemniej w dalszym ciągu odczyt opaski może być zakłócany przez otoczenie (u mnie zawsze w jednym miejscu na trasie traci odczyt, co ciekawe nigdzie lini wysokiego napięcia nie ma czy nadajnika GSM).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
panowie, a coś co miałoby możliwość zapisania pulsu przez cały trening i zgrania potem tego wykresu/danych na kompa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To chyba tylko Garmin Forerunner i kila modeli Polara ogólnie trzeba się liczyć z wydatkiem ~500 zł
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta LoW CarB ułożona z suplami do oceny..

Następny temat

Dieta do oceny - masa

Wiecej