SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pulsometr dobry niedrogi i z GPS

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6436

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez apokalipsa z działu Trening dla zaawansowanych.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 81
Witam poszukuje dobrego i niedrogiego pulsometru z gps. Polećcie mi jakiś. Nie będe określał ceny bo za bardzo się nie znam więc to wy coś zaproponujcie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 121 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7967
Z urzadzeń tego typu, że masz podgląd mapy na wyświetlaczu to przychodzi mi na myśl garmin edge 605, to jest urządzenie na rower.. Z takich gdzie swoją podróż możesz zobaczyć po powrocie do domu i zrzuceniu śladu wycieczki na mape to może garmin forerunner ?

Practice makes perfect.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 81
Dodam że pulsometr ma być z paskiem na klatke piersiową a moduł gps nie koniecznie musi być wbudowany w zegarek. moze być to osobna część
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
A xcy taki gps liczy ile km przebielegnalem poza pokazaniem trasy?

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 510
Do czego służy GPS w pulsometrach? Liczy przejechana/przebiegnieta długość trasy? Da się połączyć opcję pulsometru, wysokościometru i mapy GPS (hipsometrycznej)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2189 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19606
jeśli masz dobry telefon z dużym wyświetlaczem to dokup moduł do niego i masz GPS. Testowałem razem z dwoma innymi zwykłymi i sprawował się dobrze

nie p******- ZARZUCAJ!!!!
Z GÓRY PRZEPRASZAM ZA MOJE BŁEDY WYNIKAJĄCE Z BRAKU SŁOWNIKA ORTOGRAFICZNEGO W DOMU
SPAM http://www.sfd.pl/-t458742.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trochę histori czyli: "SIŁA, SPRAWNOŚĆ, PIĘKNO"

Następny temat

jak poprawic sile klatki piersiowej

WHEY premium