SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pulsometr

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 907

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2564 Napisanych postów 5105 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78234
Cześć!
Chciałem sobie kupić telefon i wgrać jakieś aplikacje sportowe ale uznałem, że lepszym rozwiązaniem bedzie zakup typowego pulsometru.
Nie wiem jednak który wybrać. Po przeczytanie książki "Biegi długodystansowe" chciałbym poćwiczyć uwzględniając swoje tętno. Biegam ok 4/5 razy w tygodniu.
1. (i 5) 14 km. raczej umiarkowane tętno, badź interwałowe przebieżki
2. 8 km. bardzo szybko, badz interwałowo (sprinty na jak najwyzszym tętenie)
3. piłka nożna na hali która jest również uwzględniona jako trening biegowy (ok 2 godziny szybkich interwałów)
4 Wybieganie, 20/25 km tempo spokojne,

Chciałbym zakupić pulsometr w którym miałbym obliczony wiadomo puls, ale również spalone kalorie, dystans i predkosc tez byłoby fajnie, ale to musi być juz odbiornik gps i wtedy jest zdecydowanie drożej.

Czy spalone kalorie oraz puls określają dokłądną ilość spalonych kalorii badz tylko przybliżoną ilość!

Co polecacie?

Pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
z tymi kaloriami to myśle że lipa, przecież to zależy od wielu czynników, a tam masz pewnie z góry ustaloną ilość kalori po upływie jakiegoś dystansu

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2564 Napisanych postów 5105 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78234
Właśnie w tych pulsometrach ustalasz na samym początku wiek, wage, płec i na tej podstawie to idzie, ale czy w to wierzyć? Biegacze typowi mają to właściwie gdzies że spalą 4000 kcal a zjedzą 3000 kcal, ja chce jeść tyle ile spalam, szkoda moich mięśni.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Panowie chowajcie suple !!! :P

Następny temat

jak dobrac gryf do obciążeń fi 30??

WHEY premium