SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pudzianowski: Kulturyści to baby

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39160

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Michail z działu Aktualności - Kulturystyka i Fitness.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1496 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50560
sobotę na Polu Mokotowskim Mariusz Pudzianowki znowu był bezkonkurencyjny - czytamy w „Życiu Warszawy".

- Wygrywam, bo traktuję swoją pracę poważnie. Buduję formę na sezon i nie odpuszczam żadnych zawodów. W Polsce ponadto wcale nie jest łatwo wygrywać. Mamy chyba najsilniejsze cykliczne zawody na świecie, wspaniałą widownię i dużo twardych zawodników. Fakt, że wygrywam, nie oznacza, że brakuje mi konkurencji - mówi „Dominator".

- Ile trzeba dziennie jeść, by tak wyglądać? Jem tyle, ile potrzebuję. Jeśli chce mnie ktoś porównać do kulturysty, to proszę pomnożyć ich posiłki razy dwa. Nie chcę być jednak kojarzony z tą dyscypliną. Dla mnie kulturyści to baby. Bo jaki normalny facet rozbiera się do majtek i podziwia swoje ciało przed lustrem? - dodał Pudzianowski.

Więcej w "Życiu Warszawy"

żródło: http://sport.onet.pl/1104984,wiadomosci.html



hrhrh Troche przesadza chyba Pudzian z tym samozachwytem ? Może ze 2-3 p[osiłki dziennie je więcej od czołowych Polskich kulturystów bo ma większe zapotrzebowanie energetyczne ale z tym tekstem o kulturystach to troche przegioł :) , a sam na zawodach sie rozbiera i pokazyje ciało -

-[][]------[][]-

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
no jasne ze tak /brak dyplomacji/
jesli za takich uważa kulturystów to choc brakuje mu do nich sporo pod wzgledem wygladu to też jest babą bo sie rozbiera i pokazuje ciało!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 222 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3447
Po części sam sie pojechał...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469
Kurcze, nigdy za nim nie przepadalem. Ale go szanowalem, a teraz zaczynam coraz mniej szacunku dla niego miec... Idiota
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17192
doprawdy zenada........sam jest baba albo baby jemu brakuje........

da saga continous

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 222 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3447
Z posiłkami tez troche do***ał do pieca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 741 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9810
1

i po co sie gapisz?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
jeden z komnentarzy

"Naga prawda - czyli wersja niecenzurowana
- Wygrywam, bo traktuję sterydy poważnie. Buduję formę na sezon i nie odpuszczam żadnych dawek. W Polsce ponadto wcale nie jest łatwo brać. Mamy chyba najsilniejsze sterydy na świecie, wspaniałe siłownie i dużo twardych prochów. Fakt, że wygrywam, nie oznacza, że nie brakuje mi koksu - mówi `X'.

- Ile trzeba dziennie brać, by tak wyglądać? Zażywam tyle, ile potrzebuję. Jeśli chce mnie ktoś porównać do kulturysty, to proszę pomnożyć ich dawki razy dwa. Nie chcę być jednak kojarzony z tą dyscypliną. Dla mnie kulturyści to pedały. Bo jaki normalny facet rozbiera się do stringów i podziwia swoje ciało przed lustrem? - dodał X. "

hrhrh dobre

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4417 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
kulturystą nie jestem i nie obrażam się.
ale mialem racje, że zacząłem nie lubić Pudziana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 775
Oj żenujący jest Pudzian,a zobaczcie jego fotki z zawodów gdzie się napina będąc bez koszulki,chyba niektórym mistrzom odbija,miałem lepsze zdanie o nim,chyba przestanę mu kibicować za pyszłkowatość.
Może rzeczywiście brak mu "baby"

Największa harówa zwycięża talent

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1863 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38927
Ale d**** z niego. Dieta kulturystyczna zwłaszcza przed zawodami to jednym slowem masakra. Pozatym nie jeden kulturysta może pochwalić sie lepszymi wynikami siłowymi od niego...a o sylwetce to już nie wspominam...

Zmieniony przez - KasaChoryh w dniu 2005-05-31 16:42:25

"..o tutaj jest fulu wypas na witamince widac ze jestes bo pucuchy jak u chomika
normalnie powiedz ziomek co,wstrzykiwales zeby tak na rylku fajnie opuchnonc wodom
to se takie rozpiszemy podobne bo to od razu budzi respekt na dzielnicy jak z
rentencjom na mordzie sie,kolesie bujajom od razu widac ze konkret ekipa..." by bamber16

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rambo część 4 :):)

Następny temat

Pudzian sie wypowiedzial ;-)

WHEY premium