gregorterm
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
- Mariusz Pudzianowski , Zyciorys Osiagniecia
- KONKURS WIEDZY O STRONGMAN ----> CZĘŚĆ IV
- I Mistrzostwa Polski w Muscle Up HITEC NUTRITION Poznań 21-09- 2013
- Puchar Polski Strongman - Pojedynek Gigantów, 2 maj 2015 Piła + Konkurs
- XI OTWARTE ZAWODY SIŁACZY 20 CZERWCA 2015, MYŚLACHOWICE
- Sztanga na Molo - Puchar Polski w Wyciskaniu Wielokrotnym - Kołobrzeg 15.08.2015r.
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź...
Napisał(a)
Najpierw o godz.14.00 zmagania amatorów, start na profesjonalnym sprzęcie, ale na mniejszych ciężarach.\
gregorterm
...
Napisał(a)
Natomiast o godzinie 18.00 startują wystąpią profesjonaliści, zobaczymy ogromne ciężary i walkę o każdy punkt i każda sekundę.
gregorterm
...
Napisał(a)
gregorterm
...
Napisał(a)
Z strony organizatora.
KONKURENCJE NA AMATORSKI PUCHAR POLSKI TOOLIP !!
1. SPACER FARMERA 110KG. na odległość,
2. AXEL 110KG. na ilosc powtórzeń,
3. YOK 300KG. na 20 metrów,
4. MARTWY CIĄG na aucie,
5. KOWADŁO 200KG. 20 metrów,
6. ZEGAR 4 lekkie osoby.
Wszystkie zasady rozgrywania konkurencji zostaną omówione przed rozpoczęciem zawodów.
ZAWODNIKÓW PROSI SIĘ O PRZYBYCIE NA PLAC BOJU OK.12.30 !! OD 13.00 ROZGRZEWKA I 14.00 START ZAWODÓW.
KONKURENCJE NA AMATORSKI PUCHAR POLSKI TOOLIP !!
1. SPACER FARMERA 110KG. na odległość,
2. AXEL 110KG. na ilosc powtórzeń,
3. YOK 300KG. na 20 metrów,
4. MARTWY CIĄG na aucie,
5. KOWADŁO 200KG. 20 metrów,
6. ZEGAR 4 lekkie osoby.
Wszystkie zasady rozgrywania konkurencji zostaną omówione przed rozpoczęciem zawodów.
ZAWODNIKÓW PROSI SIĘ O PRZYBYCIE NA PLAC BOJU OK.12.30 !! OD 13.00 ROZGRZEWKA I 14.00 START ZAWODÓW.
gregorterm
...
Napisał(a)
Zgłoszeni zawodnicy:
1. Schabowski Marcin
2. Jasiński Arkadiusz
3. Karwad Konrad
4. Lipiński Michał
5. Wrzesiński Mateusz
6. Mioduszewski Max
7. Hebel Andrzej
8. Pucyk Adrian
9. Kozub Łukasz
10. Wiszowaty Adam
1. Schabowski Marcin
2. Jasiński Arkadiusz
3. Karwad Konrad
4. Lipiński Michał
5. Wrzesiński Mateusz
6. Mioduszewski Max
7. Hebel Andrzej
8. Pucyk Adrian
9. Kozub Łukasz
10. Wiszowaty Adam
gregorterm
Polecane artykuły