SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przytycie - suplement, mało czasu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1526

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 158
Witajcie,

od bardzo dawna mam ten sam problem, przy 182 cm wzrostu warze jedynie 70kg. Szukam pomocy, co mógłbym zrobić aby osiągnąć 80 kg?
Niestety nie mam dużej ilości wolnego czasu. Dzień w dzień pracuje 12 godzin a w domu jestem jedynie aby się przespać. Codziennie jem (w pracy) obiad, śniadanie to zwykle jakieś kanapki w ostateczności płatki śniadaniowe + kawa, kolacja to samo. W pracy prawie cały czas chodzę, dziennie idzie wycisnąć kilkadziesiąt kilometrów.

Czy istnieje jakiś produkt który pomógłby mi powoli ale stopniowo zwiększyć swoją wagę bez siłowni a jedynie dzięki ćwiczeniom domowych do maks 1 godziny?
Czy powinienem przerzucić się całkowicie na produkty mleczne takie jak kefiry, jogurty, białe sery itp? Wcześniej próbowałem częstych ćwiczeń i diety składającej się z dużej ilości ryżu i kurczaka niestety przynosiła marne efekty, na przestrzeni kilku miesięcy może 2/3 kg. Kiedy próbowałem diety składającej się z samych fast foodów byle przytyć zadziałało... ale od razy po odstawieniu waga zniknęła. Przez prace w tym czasie nie mogę próbować niczego specjalnego (brak czasu). Zależy mi na wadze, nie chce mieć mięśni niczym grecki bóg a jedynie wszystko na swoim miejscu i nie wyglądać jak szkielet. Niestety w mojej rodzinie występuje ten sam problem..... do 35 roku życia wszyscy mężczyźni mają bardzo szybki metabolizm. Ja nie mam zamiaru czekać tyle czasu :D

Istnieje jakakolwiek szansa, że przy takiej diecie + czymkolwiek, plan się powiedzie? Co o tym sądzicie? Bez zmiany mojego stylu życia "pracy" da się coś osiągnąć?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699684
Wydaje mi się ze powinienes zalozyc temat w dziale odzywianie , bo tutaj jest eweidentny problem . Druga sprawa bez treningu siłowego przybierzesz jedynie tkanki tłuszczowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
12h i nie masz czasu?no popatrz ja wychodze 4:30 a wracam z pracy a raczej dwoch prac 18:30 i jakos daje rade cwiczyc i trzymac diete wiec mysle ze 3x week znalazlbys czas na silownie
jesli chcesz przytyc musisz obliczyc zapotrzebowaniw kaloryczne,dodac z 300 kalorii na poczatek i podzielic na malroskladniki i posilki,do tego wziac sie za siebie,i zaczax cwiczyc zeby dac bodziec miesniom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
oblicz zapotrzebowanie, i wpierw odżywianie, musisz dostarczać więcej niż wyjdzie o ok 200-300kcal
https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_BF-t276436.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 158
Niestety nie mam czasu, praca 12 h + 3 h dojazdy... w domu jestem całe 9 h z czego 7 godzin spie.... muszę również znaleźć czas dla dziewczyny, dla siebie... siłownia jest godzine drogi w przeciwnym kierunku..... szukam tutaj podpowiedzi a nie ataku..........



Zmieniony przez - Chenryk w dniu 2018-07-17 15:49:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699684
Gdzie widzisz atak ?
Niestety nie ma innej opcji , bez odpowiedniej michy nie przytyjesz .Mozesz sobie kupić odżywkę typu gainer jednak na dłuższa metę i tak się nie sprawdzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 158
Moge wygospodarować godzine dziennie na ćwiczenia. Moim największym problemem jest to że waga się mnie nie trzyma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699684
Przy takim odżywianiu to nie jest dziwne . Musisz zajac się tematem diety


Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2018-07-17 15:55:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33074 Napisanych postów 23167 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278055
Jak już wyżej napisane przez flex - powinieneś założyć odpowiedni temat w dziale odżywianie lub w dziale junior- pierwsze kroki bo spore braki w najważniejszych dziedzinach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Chenryk
Niestety nie mam czasu, praca 12 h + 3 h dojazdy... w domu jestem całe 9 h z czego 7 godzin spie.... muszę również znaleźć czas dla dziewczyny, dla siebie... siłownia jest godzine drogi w przeciwnym kierunku..... szukam tutaj podpowiedzi a nie ataku..........




Zmieniony przez - Chenryk w dniu 2018-07-17 15:49:55
to nie jest atak napisalem Ci ze da rade,nie ma mnie w domu 15h,silownia co drugi dzien,diete trzymam,narzeczona mam,pasje inna oprocz silowni mam i nie ma mnie co drugi tydzien od soboty lub niexzieli rano do srodku nocy dnia nastepnego...wszystko sie da jesli sie naprawde chce i trzymac diete 4tys kalorii tez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Musisz jesc wiecej niz spalasz dlatego jedz dziennie 3500kcal minimum i 3x tyg godzina treningu silowego w domu. Mozesz sprobowac do tego dorzucic kreatyne monohydrat.

Rozumiem ze nie dla kazdego silownia bedzie pasja ktora z przyjemnoscia bedzie wykonywac. A cos trzeba robic jesli nasze cialo nam nie odpowiada.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy naprawdę wpływające na organizm ( kortyzol , stres , lepsze samopoczucie )

Następny temat

Białko

WHEY premium