SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przytyłam po chorobie - czy ktoś umiałby pomóc?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3133

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
dobrze, wiec zostań przy tych 150g ww i zobaczymy co si ebędzie działo, unikaj w kazdym razie ww prostych najlepiej bys makarony i chleb zastąpiła warzywami strączkowymi i uwazaj na owoce (te tylko po treningu), zrób sobie zdjecia sylwetki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34
A mogę poprosić o jakiegoś maila, na którego wysłałabym zdjęcia sylwetki? ^^'
...
Napisał(a)
Usunięty przez obliques za pkt 1 regulaminu
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35259
Przepraszam, że się wetnę, ale chciałam tylko podziękować Martucce za polecenie specjalisty. Na pewno skorzystam, zważywszy że idzie jesień i już czuję, że coś się znów do mnie przyczepi..nie jestem jakąś super sportsmenką, ale to, co się dzieje w tej chwili sprawia, że czuję się jak niepełnosprawna

A Tobie Koleżanko z całego serca kibicuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34
Huda, dziękuję serdecznie :)

Wklejam jedzeniowy rozkład jazdy na dziś. Godzinowo trochę rozjechany przez egzamin, ale starałam się utrzymać w liczbowych zaleceniach. Jeszcze nie mam zbyt wielu pomysłów na rodzaje jedzenia i przepisy, co mogłabym robić, ale trening czyni mistrza :)

Odebrałam też dzisiaj wyniki badań hormonalnych, które niestety niewiele mi mówią, ale przepiszę je tutaj, może któraś z Moderatorek coś w nich zobaczy. Krew pobrana w 23 dniu cyklu.
TSH 3-generacja: 3,92 (tyle właśnie wynosiły hormony tarczycy, gdy badałam je pierwszy raz po chorobie, czyli znowu się popsuło po odstawieniu leków)
FSH: 4,1
Progesteron: 8,71
Testosteron: 0,410
PRL - prolaktyna: 24,42
Estradiol: 129,6

Marszobieg dzisiaj niezrealizowany z powodu przeziębienia, jakie mnie dopadło.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
CO to ma być za jedzenie? Sam nabiał, sałatka z puszki Nabiał max 150 g dziennie, Ty masz go 550 g. Warzyw nie wliczasz.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34
A mogę jeść jakieś kasze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Kasze tak, jak najbardziej Jestes wege?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Zamiast np kupowac jakas fasolke w pomidorach gotowa zrob wlasna, bo ta wyglada jakby cukru do niej sypneli (bo wegla w cholere w niej, a bialka ociupinke)

Zmieniony przez - Bunia77 w dniu 2012-09-25 21:58:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35259
Ajajajajaj...miseczka do ponownego skomponowania. Idea jest taka, żebyś jadła jak najmniej przetworzone żarcie - sałatki z puszki, sery typu udawane Camembert czy tzw. styropianki do nich nie należą. Nad wędzonym łososiem też bym się zastanowiła (ja np. niedawno odkryłam, że łosoś wędzony na gorąco zawiera węgle!). No i max. 150 g nabiału. Warzyw (oprócz korzeniowych i strączkowych) nie wliczasz, a chleb musi mieć w składzie tylko żyto, sól i wodę, inaczej out.



Zmieniony przez - huda w dniu 2012-09-25 22:45:04
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Daga93 - kilka pytań i prośba o pomoc

Następny temat

Trening ostry na mase dla BABY

WHEY premium