SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przyswajalność testosteronu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1521

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252
Witam mam pytanie.
Czy jest ktoś na forum kto posiada odpowiednią wiedze bądź materiały na temat przyswajalności testosteronu w stosunku do masy mięśniowej?
Z góry dziękuje za odpowiedź
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94171 Napisanych postów 364019 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667852
rozwiń to pytanie bo jest nie jasne

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252
Chodzi mi oto jeśli posiadam około 78 kg masy mięśniowej to jaka dawka będzie odpowiednia żeby niepotrzebnie ładować w siebie duże ilości testosteronu skoro moje mięśnie tego nie przyswoją bo dawka będzie zbyt duża...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94171 Napisanych postów 364019 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667852
nie ma takich wyliczeń , i takich wzorów

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Jw a jesli potrzebna rozpiska ile i czego masz ladowac to potrzebna ankieta dzialu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
KristofKu
Chodzi mi oto jeśli posiadam około 78 kg masy mięśniowej to jaka dawka będzie odpowiednia żeby niepotrzebnie ładować w siebie duże ilości testosteronu skoro moje mięśnie tego nie przyswoją bo dawka będzie zbyt duża...


78kg masy mięśniowej czy 78kg masy ciała???
Wyliczenie jest takie że jak masz te 78kg i dopiero zaczynasz przygodę to wiadoma sprawa ze nie potrzebujesz tyle co ktoś ze stażem 20lat i wagą 120kg przy bf% poniżej 10%

Zawsze powinno się używać minimalnej skuteczniej dawki


Zmieniony przez - Natan33 w dniu 13/12/2017 22:09:16

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252
78 kg masy mieśniowej, masa ciała wiadomo dużo więcej :D. Właśnie chodzi o to że jak ktoś trenuje 30 lat już i warzy 130 kg a ktos trenuje mniej i jego waga jest dużo niższa. Więc nie trzeba dla tej osoby tak dużych dawek jak dla tego nie będzie zawodnika Pro co trenuje już te 30 lat. Tak jak Natan wspomniałeś Dla kogoś o mniejszej masie i stażu dużo mniejsze dawki. Ale jak to ogarnąć właśnie ile było by odpowiednie aby nie walić za dużo aby przyrosty były zmaksymalizowane a nie trzeba było wywalać kupę kasy bo przysłowiowy Seba mówi żebyś walił 1,5 g teścia tygodniowo :P. Czy są gdzieś jakieś materiały o tym?


Zmieniony przez - KristofKu w dniu 2017-12-14 09:52:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94171 Napisanych postów 364019 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667852
Nie ma takich materialow bo ilosci miesnia nie ma tutaj nic do tego

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
Ale robisz masło maślane.... Min dawka testa to 200-300mg tyg dla rozpoczęcia przygody, metka pewnie ze 15mg/dzien, Deca 200mg/tyg itd itp
Protokoły saa nie są nowością i ogrom info w necie się przewala wiec nie wiem z czym masz problem...????

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Musial bys miec domowe laboratoriu i dobrego endo pod reka. Temat fajny bo np jest dwoch typow i bija po pol grama week. U jednego szaleje aromataza i 5alfareduktaza i ma duzo mniej z tego 500mg. Wiec moze styknelo by mu 250mg i mialby taka sama ilos wolnego tescia, a mniej problemow i dodatkow typu IA. A druga sprawa to ilosc receptorow androgenowych. Jeden ma wiecej drugi mniej. Czesto sie czyta, ze stary koks ma ich nawalone wiecej i teooretycznie bicie wiekszej ilosci soku dam mu wymierne kozysci. Ale jak sie nie mieszka w labie to sa to tylko rozwazania teoretyczne :(
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2220 Napisanych postów 12651 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170701
przykro mi nie dostaniesz na to wzoru, chocby z tego wzgledu ze kazdy oragnizm jest w pewnym sensie inny, innaczej reaguje na rozne bodzce,
jeden potrzebuje 400mg testa i 3500kcal zeby robic masowy progres, inny 700mg i 4500kcal, to taki przyklad tylko, bez zadnych konkretow,
tutaj to raczej na wyczucie i poznanie wlasnego organizmu z czasem,
j/w zaczynasz od niewielkiej dawki ok 300mg tyg i obserwujesz co sie dzieje, staz rosnie, jakis progres sie pojawia mozna mysle o zwiekszaniu dawki, dodawaniu innych srodkow


Zmieniony przez - Arkus P w dniu 2017-12-15 16:12:25
1

Brak podpisu

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy turinabol w zastrzykach jest bezpieczny?

Następny temat

krótki cykl Test + deka ma sens?

WHEY premium