SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przysiady ze sztangą- BÓL

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1100

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

15

Waga

2 miesiące temu 70 ale waga mi się zepsuła

Wzrost

183

Cel treningowy

Masa , siła

Staż treningowy na siłowni

3 miesiące [dom]

Uprawiane inne sporty

Piłka Nożna , w-fiz

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Sztanga , , ławeczka

Dieta

na mase

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

Nie ma

Zażywane suplementy

nie

Ostatnio przerabiany plan

FBW

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

50X12 , 50X 15 , 50 X6
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 434 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1062
Witam!
na początku dodam , że szukałem tego problemy ale nic nie znalazłem.
Przejdźmy do sedna sprawy . Wczoraj założyłem sobie ciężar 50 kg i zaczołem wykonywać przysiady na spr swoich umięjetności wykonałem 12 może i bym wykonał 15 ale już prawie sił nie miałem . I Po ćwiczeniu pojawił się problem zaczęły mnie plecy boleć pod łopatkami po 30 min ból odszedł ale nad ranem znowu to miałem . Czym to może być spowodowane za duży ciężar ? złe ułorzenie ? zła technika ?

Nie pije, nie pale , nie ćpam.
Pomogłem daj SOGa

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3836
dlaczego nic nie dadza? ja mialem skolioze w srednim stopniu zaawansowania i poprzez systematyczne wykonywanie cwiczen mam juz tylko minimalnie wioczna.

Pomogłem? To daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
wojtek1436

ciężko powiedzieć , najlepiej jak byś nagrał film jak wykonujesz to ćwiczenie .

Pod łopatkami , czy prostownik ?

nie miałeś wcześniejszego urazu podczas grania w piłkę lub na W-F ?

Po co ci 2 tematy ( nie zaśmiecaj głównej karty )

https://www.sfd.pl/Przysiady_ze_sztangą-t860817.html



Zmieniony przez - Tomasz1405 w dniu 2012-05-20 09:47:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 434 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1062
znaczy wcześniej nie odczuwałem bólu bo wykonywałem plan z mniejszymi obciążeniami.

Nie pije, nie pale , nie ćpam.
Pomogłem daj SOGa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 434 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1062
Nie znam za bardzo anatomii człowieka ale ból czułem w okolice opatek

Nie pije, nie pale , nie ćpam.
Pomogłem daj SOGa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 434 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1062
Oj sorki jak to można usunąć ?
W piłce to trudno nie doznać urazu zawsze jakiś faul czy wywrotka nie raz uderzałem plecami z dużą siła

Zmieniony przez - wojtek1436 w dniu 2012-05-20 10:07:02

Nie pije, nie pale , nie ćpam.
Pomogłem daj SOGa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3836
j/w. nagraj film jak robisz te cwiczenie to moze bedzie mozna Ci pomoc. moze to byc wina braku rozgrzewki i złej techniki a może to byc zupełnie cos nie zwiazanego z tym.

Pomogłem? To daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 434 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1062
No własnie może byc wina rozgrzewki bo jej nie wykonałem , bo to tylko tak próbnie zrobiłem

Nie pije, nie pale , nie ćpam.
Pomogłem daj SOGa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 1 rok Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
pewnie zła rozgrzewka lub technika masz zdrowy kręgosłup(żadnych skrzywień)?

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 434 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1062
Kręgosłup mam zdrowy ale wystają mi 2 ostatnie żebra ale sądze że to genetyka po ojcu .

Nie pije, nie pale , nie ćpam.
Pomogłem daj SOGa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
1. edytuj posty nie pisz jeden po drugim .

więc pierwszą przyczynę prawdopodobnego urazu masz , brak rozgrzewki ?

Rozgrzewka to podstawa !!!!!!! moderator RION napisał o tym dobry art .

Następna sprawa to być może odnowienie urazu , który powstał np podczas gry / treningu PIŁKI.

smaruj maściami przeciwbólowymi /przeciwzapalnymi jeśli nie przejdzie a będzie powodowało dyskomfort LEKARZ specjalista .

czytaj

https://www.sfd.pl/[ART]_Rozgrzewka_w_treningu_siłowym-t529953.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 1 rok Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
nagraj filmik to zobaczymy czy dobra technika, ale pamiętaj zawsze o dobrej rozgrzewce.

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przysiady ze sztangą

Następny temat

Split 4x tyg OCENA

WHEY premium