SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przysiad przechylanie-ćwiczenia pomocnicze

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2259

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 686
Witam, mam problem z przechylaniem się do przodu podczas przysiadu, podczas ruchu góry. Delikatnie mnie przechyla do przodu, myślałem, żeby dodać jakieś ćwiczenia pomocnicze, tylko nie wiem jakie, wiosłowania???. Jeżeli chodzi o technikę to poprawiam ją ciągle, jest mały progres.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Może spróbuj przysiadu przedniego, ewentualnie goblet poprawiają technikę siadu.



Zmieniony przez - blue_hope w dniu 2017-05-12 22:13:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2359 Napisanych postów 30605 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270688
właśnie z tego może wynikać problem,tj z błędnej techniki. Czy ćwiczenia pomocnicze rozwiazą problem? Możliwe,ale to taka troszke okrężna droga,bo stosując pomocnicze ćwiczenia przy jednoczesnym błędnie wykonywanym siadzie tylnym nie sprawi że nagle zaczniesz wykonywać poprawnie ten siad.

Zwróć uwagę na:
-ustawienie nóg/stóp. Moze zbyt wasko nogi rozstawiasz albo zbyt szeroko do zewnątrz kierujesz stopy
-ulożenie sztangi, czy nie jest może zbyt wysoko
-zbyt szeroko może trzymasz sztangę,
-może odrywasz pięty w końcowej fazie ruchu
-może podwijasz ogon,tj dolny odcinek kręgosłupa zaokrąglasz

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 686
Powiem, że trochę podwijam ogon na samym dole. Co do stóp to mam je dość szeroko, sztangę trzymam jak low barze. A jak "naprawić" zawijanie ogona?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 686
Pomorze ktoś???


Zmieniony przez - michalello w dniu 2017-05-13 21:37:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 69 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4490
Polecam poczytać:
https://www.thebarbellphysio.com/fixing-squat-butt-wink/


Zmieniony przez - pati1r w dniu 2017-05-13 23:32:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2359 Napisanych postów 30605 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270688
https://www.sfd.pl/[ART]_Buttwink_podwijanie_ogona,_przyczyny,_skutek,_rozwiązanie_problemu-t1135896.html 

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 686
Dzięki wielkie. Zapoznam się!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak dobrze ułozyc pal treningowy na redukcje

Następny temat

Progresja ciężarowa

WHEY premium