SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przyrząd do rolowania

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3412

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 144 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4386
Siemka,
tylko się nie śmiejcie w razie czego :P
Kiedyś kupiłem sobie taki przyrząd do masażu stóp. Dzisiaj użyłem go do rolowania czworogołowego uda po treningu i według mnie efekt jest bdb bo delikatny ból całkowicie minął. Także chyba się nadaje. A Wy co sądzicie?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6496 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
No jak w każdej innej branży tak i w sportach siłowych i fotness moda jest jakimś elementem, ale popadanie w skrajności też nie jest dobre niestety.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nadaje się. Nawet zwykla rura pcv tez sie nada.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14674 Napisanych postów 53176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400626
Pewnie, że się nada
Zwykłą rurę PCV jak wspomniał SzeA owinąć izolacją i masz roller jak ta lala. Ten, który wstawiłeś może być kłopotliwy przez małą średnicę, ale jak dajesz radę to dlaczego nie?
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234165
jak najbardziej ok, kwestia czy Ci wygodnie i nie powoduje nadmiernego bolu, ktory na start moze powodowac efekt odwrotny, czyli napiecie struktur miesnia, jako forma obrony
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6496 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
Jak tylko Ci przynosi efekt to możesz się rolować dowolnym przedmiotem. Dobrze się sprawdzają nie tylko rollery ale wszelakie rurki, odważniki kulowe.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Nadaje się ale podejrzewam, że Twoje pierwsze automasaze będą bardzo bolesne.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Osobiście wolałbym roller piankowy. Szczególnie na początku. Później przydatne mogą być twardsze rollery lub piłki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6496 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
Teraz rollery mocno potaniały bo jest tego wysyp na rynku ale miękki piankowy roller szybko przestaje wystarczać.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rion10
Teraz rollery mocno potaniały bo jest tego wysyp na rynku ale miękki piankowy roller szybko przestaje wystarczać.


Zgadza się. Stąd też na siłowni mam miękki piankowy z delikatnymi wypustkami a w domu twardy z dużymi wypustkami. Dla rozbijania punktów spustowych używam dodatkowo bardzo twardej piłeczki. Na razie taki zestaw spisuje się b. dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Hardcorowcy mogą używać nawet gryfu do rolowania

Chociaż ja u siebie nie zauważyłem, bym potrzebował coraz twardszych wałków. Z tym też nie ma co przesadzać.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Znam jednego fizjo, który używa gryfu sztangi do rollowania. Ja wolę piłeczkę bo idealnie trafia w ból.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening FBW pytanie?

Następny temat

Plecy masa - jakie zmiany w treningu?

WHEY premium