SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przyrost masy - ramiona

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11641

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanie dotyczące rozwijania mięśni ramion. Mam za sobą ok. 6 miesięcy treningów (kilka lat temu trenowałem około roku). Obecnie mam w bicepsie 42 cm przy wzroście 193 cm i wadze w granicach 100 kg.
Moje pytanie jest następujące: ile czasu potrzebuję, aby rozbudować moje ramiona do powiedzmy 45 cm w obwodzie ćwicząc 3 x w tygodniu? Chodzi mi o beztłuszczową masę, a sterydów nie używam. Stosuje natomiast odżywki białkowe i czasami kreatynę. A może macie jakiś specjalny super trening na ramiona?
Pytam o to wszystko, bo mam wrażenie, że moje ramiona "stoją w miejscu". Już nawet nie mam zakwasów po treningach...Dodam, że obecnie ćwiczę biceps i triceps po 2 razy w tygodniu, stosując po 3 różne ćwiczenia na każdą z tych grup (4 serie, progresja, 10-10-8-6 powtórzeń).

Z góry dziękuję za pomoc
Pozdrawiam wszystkich


W młodości myślałem, że pieniądze i sława dadzą mi szczęście...
Nie pomyliłem się.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Zbyt czesto trenujesz-nie dajesz sobie szansy na właściwą regewneracje.Spróbuj 1x/tyg-zobaczysz efekty juz wkrótce.Pozdro/

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3338 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15112
Proponuję ci ćwiczyć 1 raz w tygodniu biceps i triceps, a nie 2 razy. Rób 10-12 serii - trzy ćwiczenia. Powinno się ruszyć. Raz na jakis czas trzeba zmieniać trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Nie ma cwiczen na 45 cm w ramionach, jest trening na rozwoj masy ramion a jak duze Ci urosna to sie zobaczy to sprawa genetyki.
Przy Twoim stazu treningowym wystarczy jeden trening ramion w tygodniu. Mozesz sprobowac z planem jaki proponowalem tutaj


https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=13575&forum_id=8&Topic_Title=&forum_title=Trening

Pozdrawiam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.
**Moderator Działu Trening**

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki, chyba rzeczywiście będę ćwiczył raz w tygodniu. Ale właśnie, wtedy biceps i triceps jednego dnia? Czy w różne dni?

W młodości myślałem, że pieniądze i sława dadzą mi szczęście...
Nie pomyliłem się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
to juz mozna robic roznie z klatka plecami czy w superseriach z tricepsem naprawde duzy wybor.

TYLKO UMARLI ZOBACZĄ KONIEC WOJNY...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1089 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42388
Na tej stronie jest napisany plan jak powiekszyc biceps o 3 cm w miesiac, ale niech sie na ten temat wypowiedza madrzejsi odemnie http://www.kulturystyka.g3.pl/ramiona.php

HST

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PRZERWA WAKACYJNA

Następny temat

Wyciskanie na ławce płaskiej

WHEY premium