SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przyrost i spadek(Deca = ****)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5557

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1.Po czym jest bardziej drastyczny spadek masy i sily: po Metanabolu czy po Omnadrenie ?
2.Co da wiekszy przyrost masy i sily: 200 tab. metki czy 10 amp. omena. Wykluczam laczenie obu sterydow(po prostu nie chcę).-to bedzie moj drugi cykl.Pierwszy to byla sama Deca.Wszyscy mnie namawiali zeby na pierwszy cykl wybrac "lagodny" steryd Tak tez zrobilem.Stac mnie bylo na 10 amp.- 100 mg.Zrobilem tak: 300,300,200,100,100.Szczerze powiem gowno mi to dalo(nie tyle ile sie spodziewalem).O diecie o treningu ani o niczym nie zapomnialem.Prawdopodobnie byla to jakas****owa podrobka(potem dowiedzialem sie ze trafienie w oryginal na czarnym rynku to jak wygrana w totolotka).Dlatego nigdy nie dam sie juz namowic na jakies****ostwo.IMHO najlepiej albo wcale nie brac albo silne, androgenne polskie oryginalne sterydy( to jest moje zdanie a nie informacja dla poczatkujacych).
Taka moja decyzja.Ze tak powiem"Lepszy wrobel w garsci niz goląb na dachu".Co z tego ze Deca ma malo skutkow ubocznych jak zwykly szaraczek nie ma duzych szans na nabycie oryginalu.

Dziekuję i pozdrawiam.

ASSASSIN.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To bylo pytanie od mego kumpla Assassina ktory wlasnie zalozyl sobie neta i konto i bedzie wystepowal pod swoja ksywą juz wkrotce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Musisz tyle ******lic???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
W profilu napisales ze cwiczysz dopiero pol roku. Jezeli to jest prawda to jestes nienormalny zeby odrazu brac.

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3277 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28471
powiem ci jedno odrazu na sterydy sie niezucaj jak jeszcze nia masz stazu wyrobionego w trenowaniu szybciej sobie zrobisz tym krzywde jak wezmniesz muwie ci nie biez teraz puzniej moze tak ale nie teraz odrazu muwie ci posluchaj mnie a na dobre ci to wyjdzie

kesiek

[_^AjAk^_]YoYo ajak
a tutaj są kaczki http://www.insomnia.pl/temat87594/ moja oficjalna strona http://www.kesiu.existonline.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
widac nie nadszedl twoj czas, bo jezeli po dece, ktora nazywasz podruba (a jezeli tak, to byl to testosteron, ktory jest silnijszy) nie miales dobrych rezultatow, to cos s******liles.

albo:
1. malo jadles
2. nie cwiczyles
3. np. piles caly cylk gorzale.
4. masz s******lona genetyke i nic ci juz nie pomoze

Z kazdym razie, po 6 miesiacach treninow branie strerydow to glupota, nie powtarzaj jej.

Poza tym, czega sie spodziewales po cyklu ? 20kg masy i definicji ?

Krasnall
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale on powiedział że to pytanie od jego kumpla, więc ten może już więcej ćwiczył niż pół roku...

Olek, [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4827
Podróba Deci może być testosteronem,ale równie dobrze może to być olej kujawski!

Na razie

Bogdan

Bogdan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najczęściej jest to cypionian testosteronu, ale zdarzzają się także jakieś zwykłe oleje lub inne gówna.

Olek, [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
I jezeli TY brales taki cykl i Ci po nim nie poszlo ( w podrobkach musi byc jakis steryd przewaznie testasteron) ,to przykro mi to stwierdzic ,ale nie masz genetyki i szkoda zdrowia Ci na takie rzeczy ( patrzylem tez w profil ) . Pocwicz sobie lepiej troszke bez tego przynajmniej do 21 roku zycia.
Mnie po tym by wywalilo w kosmos.

666

Burneika Sports Team

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Sterol Multi

WHEY premium