SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Przypuszczam ,że gino

Ankieta - proszę o pomoc

Wiek 22
Waga 90
Wzrost 180
Obwód ramienia -
Obwód klatki -
Obwód uda -
Obwód talii -
Staż na siłowni 3 lata ciągu
Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy) 2,5/4/1.5/kg
Ile i jakie przebyte cykle sterydowe 2x meta solo 100 tab 10 mg ea , ostatnio 5 miesiecy prop + enan a teraz planuje 1-16 prop 8-17 tura
Opisz swój plan treningowy 3x grappling 2x silownia
Cel cyklu
Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia
Poziom BF% (tkanki tłuszczowej) 12~
Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy) ekto
Stan zdrowia bdb
Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia brak
PPM (podstawowa przemiana materii)
Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą) dawno nie robiłem także nie powiem szczerze
Wysłana -
Cześć ,
wyczułem ,mały guzek pod prawym sutkiem . Zawsze byl on troche wiekszy ale na bombie sie powiekszyl.
Aktualnie leci 6ty dzien propa 100mg e2d(jeszcze 10 ) i sally przed treningami wydolnosciowymi.
Jutro będę miał exe, jak z dawkowaniem? Brać jeszcze jakiegoś tamoxa czy zbędny narazie?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Badania robiłeś ? Czy będziesz w ciemno dawkował ?
Wysłana -
Krzysieekk11
Cześć ,
wyczułem ,mały guzek pod prawym sutkiem . Zawsze byl on troche wiekszy ale na bombie sie powiekszyl.
Aktualnie leci 6ty dzien propa 100mg e2d(jeszcze 10 ) i sally przed treningami wydolnosciowymi.
Jutro będę miał exe, jak z dawkowaniem? Brać jeszcze jakiegoś tamoxa czy zbędny narazie?

Koniecznie badania. Wklej jak bedziesz mial.
Wysłana -
Nie mam możliwości zrobienia krwi jeszcze przez tydzień-dwa a chciałbym coś zacząć robić , przed bombą robiłem badania wszystko było ok choć ten guzek też był lekko wyczuwalny
Wysłana -
Dlaczego tak dlugo? Przeciez to trwa 5 minut
Wysłana -
Jestem w delegacji aktualnie , najszybciej poszukam otwartego lab w sb czyli za 5 dni , guzka juz parę dni czuje ,wiec chcialbym w czas zareagowac
Wysłana -
Na takie problemy tamoxifen najlepszy
Tylko pozniejsze badania nic nie powiedza jak juz wejda leki
Wysłana -
Czyli wstrzymać się z farmakologia do sb?Kolega jutro mial przywieźć exe i tamoksa ,cos jeszcze moze byc potrzebne?Ten prawy cycek zawsze byl taki troche dziwny ale na hormonach jak robiłem po ostatniej bombie wszystko bylo cacy,a teraz wyczulem wyrazniej ten guzek .Jakos strasznie nie boli ale na dotyk jako tako reaguje nie jest to ból ale lekki dyskomfort

Zmieniony przez - Krzysieekk11 w dniu 2018-02-12 10:38:19
Wysłana -
Moze byc tez wywalona prolaktyna wtedy cabaser lub dostinex
Wysłana -
Czyli musze czekac.do sb mysle.ze to exe.tak czy siak dobrze jest wrzucic z racji tego.ze zostało jeszcze 12tyg cyklu,jak bede mial wyniki wrzucic je.tu ,bedziesz mial powiadomienia czy robic nowy temat?
Wysłana -
Wrzucaj wyniki tutaj zeby wszystko bylo w jednym miejscu
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź