SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przypuszczam ,że gino

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2385

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

22

Waga

90

Wzrost

180

Obwód ramienia

-

Obwód klatki

-

Obwód uda

-

Obwód talii

-

Staż na siłowni

3 lata ciągu

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

2,5/4/1.5/kg

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

2x meta solo 100 tab 10 mg ea , ostatnio 5 miesiecy prop + enan a teraz planuje 1-16 prop 8-17 tura

Opisz swój plan treningowy

3x grappling 2x silownia

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

12~

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

ekto

Stan zdrowia

bdb

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

brak

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

dawno nie robiłem także nie powiem szczerze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 174 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7050
Cześć ,
wyczułem ,mały guzek pod prawym sutkiem . Zawsze byl on troche wiekszy ale na bombie sie powiekszyl.
Aktualnie leci 6ty dzien propa 100mg e2d(jeszcze 10 ) i sally przed treningami wydolnosciowymi.
Jutro będę miał exe, jak z dawkowaniem? Brać jeszcze jakiegoś tamoxa czy zbędny narazie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 174 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7050
flex nie do końca jest tak jak mówisz, do guzka jestem juz przyzwyczajony jak kończyłem bombe w maju tamtego roku to już został, ale teraz daje o sobie znać dlatego odpuszczę tamoxa i dzisiaj wrzuce już exe.
Kolega radzi 1tab e4d przez 2 tyg pozniej po 0.5?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699312
Badania robiłeś ? Czy będziesz w ciemno dawkował ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 316 Napisanych postów 177 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 17485
Krzysieekk11
Cześć ,
wyczułem ,mały guzek pod prawym sutkiem . Zawsze byl on troche wiekszy ale na bombie sie powiekszyl.
Aktualnie leci 6ty dzien propa 100mg e2d(jeszcze 10 ) i sally przed treningami wydolnosciowymi.
Jutro będę miał exe, jak z dawkowaniem? Brać jeszcze jakiegoś tamoxa czy zbędny narazie?


Koniecznie badania. Wklej jak bedziesz mial.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 174 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7050
Nie mam możliwości zrobienia krwi jeszcze przez tydzień-dwa a chciałbym coś zacząć robić , przed bombą robiłem badania wszystko było ok choć ten guzek też był lekko wyczuwalny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93260 Napisanych postów 362751 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664056
Dlaczego tak dlugo? Przeciez to trwa 5 minut
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 174 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7050
Jestem w delegacji aktualnie , najszybciej poszukam otwartego lab w sb czyli za 5 dni , guzka juz parę dni czuje ,wiec chcialbym w czas zareagowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93260 Napisanych postów 362751 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664056
Na takie problemy tamoxifen najlepszy
Tylko pozniejsze badania nic nie powiedza jak juz wejda leki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 174 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7050
Czyli wstrzymać się z farmakologia do sb?Kolega jutro mial przywieźć exe i tamoksa ,cos jeszcze moze byc potrzebne?Ten prawy cycek zawsze byl taki troche dziwny ale na hormonach jak robiłem po ostatniej bombie wszystko bylo cacy,a teraz wyczulem wyrazniej ten guzek .Jakos strasznie nie boli ale na dotyk jako tako reaguje nie jest to ból ale lekki dyskomfort


Zmieniony przez - Krzysieekk11 w dniu 2018-02-12 10:38:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93260 Napisanych postów 362751 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664056
Moze byc tez wywalona prolaktyna wtedy cabaser lub dostinex
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 174 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7050
Czyli musze czekac.do sb mysle.ze to exe.tak czy siak dobrze jest wrzucic z racji tego.ze zostało jeszcze 12tyg cyklu,jak bede mial wyniki wrzucic je.tu ,bedziesz mial powiadomienia czy robic nowy temat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Wrzucaj wyniki tutaj zeby wszystko bylo w jednym miejscu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl prop,enan ,deca

Wiecej